Kategoria: Biżuteria

Damskie kolorowe korale

Akcesoria, Biżuteria

Jakie korale do sukienki?

Kochamy te śliczne, małe kuleczki – czyli oczywiście korale. Niestety, nie zawsze wiemy, jak i z czym je łączyć. Stąd wychodzą nam czasem takie „perełki”, jak czarna sukienka z czarnymi koralami i jeszcze do tego czarne buty…

0

Czyszczenie srebrnej biżuterii

Akcesoria, Biżuteria

Jak czyścić biżuterię?

Czyścimy płaszcze, pucujemy spodnie, regularnie pierzemy bluzki. Nie zapominajmy zatem także o czyszczeniu biżuterii, która towarzyszy nam każdego dnia! Zwłaszcza, że przywrócenie jej dawnego blasku jest naprawdę łatwe.

0

Złota i srebrna biżuteria

Akcesoria, Biżuteria

Jak czyścić złoto i srebro?

Na biżuterii nie powinno się oszczędzać, ale… tylko, kiedy ją kupujemy. Podczas czyszczenia można już posłużyć się dobrymi, ale tanimi sposobami. A za zaoszczędzone pieniądze kupić sobie następne świecidełko.

0

Eleganckie bransoletki z klasycznych białych pereł

Biżuteria

Perły – kobiecość w drobnych kulkach

Chcesz być damą, załóż perły! – tak można by podsumować zasady z dawnych lat. Dzisiaj mogłyby one brzmieć raczej: „Chcesz być modna, załóż perły!” – nie ma bowiem drugiego tak kobiecego dodatku, który byłby tak „na czasie”.

0

Akcesoria, Biżuteria, Bransoletki

Jak wiązać bransoletkę lilou?

Współczesne dziewczyny, które podążają za modą, wydają się czasem zdecydowanie przepłacać za niektóre modowe „akcenty”. Ale czasem nie oznacza „zawsze” – w przypadku popularnych bransoletek lilou większość dziewczyn woli jednak stworzyć je samodzielnie.

0

Akcesoria, Biżuteria

Jak wiązać rzemyk?

Srebro, złoto, perły? Och, nie tylko z tego składa się biżuteryjny świat. Zawiera on także zapomniane, a wciąż piękne bransoletki z rzemyków. Może warto wrócić do wspomnień?

0

Akcesoria, Biżuteria

Jakie obrączki?

Moda ślubna to nie tylko sukienka i garnitur, ale i odpowiedni model obrączek. A z biżuterią jest trochę jak z sukienkami – moda na różne rodzaje zmienia się w zależności od sezonu.

0

Dwa złote pierścionki zaręczynowe

Akcesoria, Biżuteria

Jaki pierścionek zaręczynowy?

Gust twojej dziewczyny nie ma zapewne dla ciebie większego znaczenia… do czasu, kiedy musisz kupić pierścionek zaręczynowy. Ten dylemat potraktuj jako rozgrzewkę przed przygotowaniami do ślubu.

0

Modne naszyjniki do dekoltu

Akcesoria, Biżuteria

Jaki naszyjnik do dekoltu?

Kamyki, srebro, złoto, a może perły? Trudno zdecydować się na odpowiedni rodzaj biżuterii. A już gdy w grę wchodzi jeszcze model dekoltu, wybór staje się naprawdę niełatwy.

0

Top