blog modowy dla kobiet

Kategoria Paski

Jak dobrać pasek do futra?

Damskie futra na wieszakach

Futro jest takim typem okrycia, które świetnie wygląda bez dodatków. Z drugiej strony, efektowne wiązanie w talii jest zawsze mile widziane. Stąd pomysły dobierania paska do futra – niestety, nie zawsze trafione.

Czytaj całość...

Jak dobrać pasek do kurtki?

Kolorowe paski do damskich kurtek

Pasek do kurtki to dziś jeden z ważniejszych dodatków. Kobiety go kochają, bo umożliwia dobry wygląd i podkreślenie kobiecej sylwetki nawet przy grubej kurtce. Aby jednak naprawdę dobrze wyglądać, konieczne jest dokładne przemyślenie, co do czego pasuje.

Czytaj całość...

Jak dobrać pasek do płaszcza?

Brązowy płaszcz z paskiem i guzikami

Brak paska przy płaszczu nie powinien być powodem rezygnacji z jego kupna albo odesłania okrycia do szafy. Wręcz przeciwnie – to okazja do tego, aby popuścić wodze fantazji i stworzyć super stylizację.

Czytaj całość...

Jak dobrać pasek do spodni?

Damskie kolorowe paski

Paski, paseczki – czy mają duże znaczenie dla stylizacji? Odpowiedź na te pytania od dawna znana jest stylistom i oczywiście brzmi: tak! Warto je nosić o każdej porze roku, bo dobrze dobrany pasek do spodni to przyjaciel każdej kobiety.

Czytaj całość...

Jak wybrać pasek z klamrą?

Czerwony pasek z klamrą

Są nie tylko modne, ale i praktyczne. Potrafią zdziałać wiele dobrego dla stroju, ale też mocno go zepsuć. Co takiego? Otóż klamry przy paskach – wykończenie, na które powinniśmy zwracać baczną uwagę.

Czytaj całość...

Jak wybrać skórzany pasek?

Czarny skórzany pasek do spodni

Biżuteria, torebki i oczywiście… paski. Wszystko to stanowi cenne i znaczące uzupełnienie każdej stylizacji. Szkoda, że ostatnie z wymienionych, czyli skórzane paski, cieszą się opinią najmniej istotnych – podczas gdy są bardzo ważne.

Czytaj całość...

Jak wybrać pasek z ćwiekami?

Czerwony pasek z ćwiekami

Wielu dziewczynom pasek z ćwiekami kojarzy się z ciężkim, metalowym stylem. Wystarczy jednak prześledzić modowe nowinki, by przekonać się, że to bardzo staromodne i zupełnie nieaktualne przekonanie.

Czytaj całość...

Jak dobrać pasek do sukienki?

Pomarańczowy, czerwony, zielony, brązowy i czarny pasek do spodni

„Diabeł tkwi w szczególe” – mówi stare przysłowie. Wiedzą o tym doskonale blogerki modowe oraz inne panie, które żywo interesują się modą. Należysz do nich? Zatem z pewnością wiesz, jak ważny jest na przykład… pasek przy sukience.

Czytaj całość...

Pasek, czyli ukłon w stronę talii

Ciemne skórzane paski do spodni

Tu ściśnie, tam uwydatni, gdzie indziej podkreśli – oczywiście wszystko to potrafi zdziałać odpowiednio dobrany pasek. Sądzisz, że to tylko praktyczny dodatek? A gdybyś spojrzała na pasek…nieco inaczej?

Czytaj całość...

Jak zawiązać pasek?

Trzy damskie paski

Wiele z nas zerka czasem na modnie ubrane dziewczyny i myśli sobie – o, świetny pomysł! Podobnie jest z paskami – zachwyca nas to, że ktoś może je wiązać, a nie sztampowo zapinać. Dlaczego zatem nie wdrożyć by tego w swoje stylizacje?

Czytaj całość...

Jaki pasek do zegarka?

Damskie paski do zegarka

Bycie modną nie jest prostą sprawą. Niejednokrotnie trzeba zastanawiać się nad drobiazgami, które pozornie nie mają żadnego znaczenia dla stylizacji. Jak na przykład… nad paskiem do zegarka. A przecież on jest naprawdę ważny!

Czytaj całość...

Jaki pasek do garnituru?

Skórzane paski do garnituru

Buty, zegarek, a może pasek? Każdy z tych elementów męskiej stylizacji wydaje się ważny, ale… bez paska ani rusz. W końcu żaden mężczyzna nie będzie wyglądał dobrze ze spodniami, które źle leżą.

Czytaj całość...