Kategoria: Paski

Damskie futra na wieszakach

Akcesoria, Paski

Jak dobrać pasek do futra?

Futro jest takim typem okrycia, które świetnie wygląda bez dodatków. Z drugiej strony, efektowne wiązanie w talii jest zawsze mile widziane. Stąd pomysły dobierania paska do futra – niestety, nie zawsze trafione.

0

Kolorowe paski do damskich kurtek

Akcesoria, Paski

Jak dobrać pasek do kurtki?

Pasek do kurtki to dziś jeden z ważniejszych dodatków. Kobiety go kochają, bo umożliwia dobry wygląd i podkreślenie kobiecej sylwetki nawet przy grubej kurtce. Aby jednak naprawdę dobrze wyglądać, konieczne jest dokładne przemyślenie, co do czego pasuje.

0

Brązowy płaszcz z paskiem i guzikami

Akcesoria, Paski

Jak dobrać pasek do płaszcza?

Brak paska przy płaszczu nie powinien być powodem rezygnacji z jego kupna albo odesłania okrycia do szafy. Wręcz przeciwnie – to okazja do tego, aby popuścić wodze fantazji i stworzyć super stylizację.

0

Akcesoria, Paski

Jak dopasować pasek od spodni do butów?

Zadbany mężczyzna to mężczyzna dobry ubrany. Szkoda zatem, że tak wielu panów nie przykłada wagi do takich szczegółów, jak dopasowanie paska do butów. Albo próbują eksperymentować na tym tle, co często… źle się kończy.

0

Damskie kolorowe paski

Akcesoria, Paski

Jak dobrać pasek do spodni?

Paski, paseczki – czy mają duże znaczenie dla stylizacji? Odpowiedź na te pytania od dawna znana jest stylistom i oczywiście brzmi: tak! Warto je nosić o każdej porze roku, bo dobrze dobrany pasek do spodni to przyjaciel każdej kobiety.

0

Czarny pasek do jeansów

Akcesoria, Paski

Jak dobrać pasek do jeansów?

Przyzwyczaiłyśmy się już, że jeansy można założyć ot tak, na wiele okazji. Nie oznacza to jednak, że powinniśmy rezygnować z ozdabiania takich spodni poprzez np. noszenie pasków!

0

Czerwony pasek z klamrą

Akcesoria, Paski

Jak wybrać pasek z klamrą?

Są nie tylko modne, ale i praktyczne. Potrafią zdziałać wiele dobrego dla stroju, ale też mocno go zepsuć. Co takiego? Otóż klamry przy paskach – wykończenie, na które powinniśmy zwracać baczną uwagę.

0

Czarny skórzany pasek do spodni

Akcesoria, Paski

Jak wybrać skórzany pasek?

Biżuteria, torebki i oczywiście… paski. Wszystko to stanowi cenne i znaczące uzupełnienie każdej stylizacji. Szkoda, że ostatnie z wymienionych, czyli skórzane paski, cieszą się opinią najmniej istotnych – podczas gdy są bardzo ważne.

0

Czerwony pasek z ćwiekami

Akcesoria, Paski

Jak wybrać pasek z ćwiekami?

Wielu dziewczynom pasek z ćwiekami kojarzy się z ciężkim, metalowym stylem. Wystarczy jednak prześledzić modowe nowinki, by przekonać się, że to bardzo staromodne i zupełnie nieaktualne przekonanie.

0

Pomarańczowy, czerwony, zielony, brązowy i czarny pasek do spodni

Akcesoria, Paski

Jak dobrać pasek do sukienki?

„Diabeł tkwi w szczególe” – mówi stare przysłowie. Wiedzą o tym doskonale blogerki modowe oraz inne panie, które żywo interesują się modą. Należysz do nich? Zatem z pewnością wiesz, jak ważny jest na przykład… pasek przy sukience.

0

Ciemne skórzane paski do spodni

Akcesoria, Paski

Pasek, czyli ukłon w stronę talii

Tu ściśnie, tam uwydatni, gdzie indziej podkreśli – oczywiście wszystko to potrafi zdziałać odpowiednio dobrany pasek. Sądzisz, że to tylko praktyczny dodatek? A gdybyś spojrzała na pasek…nieco inaczej?

0

Trzy damskie paski

Akcesoria, Paski

Jak zawiązać pasek?

Wiele z nas zerka czasem na modnie ubrane dziewczyny i myśli sobie – o, świetny pomysł! Podobnie jest z paskami – zachwyca nas to, że ktoś może je wiązać, a nie sztampowo zapinać. Dlaczego zatem nie wdrożyć by tego w swoje stylizacje?

0

Damskie paski do zegarka

Akcesoria, Paski

Jaki pasek do zegarka?

Bycie modną nie jest prostą sprawą. Niejednokrotnie trzeba zastanawiać się nad drobiazgami, które pozornie nie mają żadnego znaczenia dla stylizacji. Jak na przykład… nad paskiem do zegarka. A przecież on jest naprawdę ważny!

0

Skórzane paski do garnituru

Akcesoria, Paski

Jaki pasek do garnituru?

Buty, zegarek, a może pasek? Każdy z tych elementów męskiej stylizacji wydaje się ważny, ale… bez paska ani rusz. W końcu żaden mężczyzna nie będzie wyglądał dobrze ze spodniami, które źle leżą.

0

Top