Kategoria: Szaliki

Szary futrzany szalik

Akcesoria, Szaliki

Jaki futrzany szalik?

Ach te futra, jak tu ich nie kochać? Kuszą te na płaszczach, kurtkach, czapkach… i oczywiście na pięknych szalach. Właśnie nadeszła na nie moda, więc zdecydowanie warto porzucić wełnę właśnie na cześć futra.

0

Damski szary szalik - komin

Akcesoria, Szaliki

Jak nosić komin?

Szale typu kominy bardzo szybko wypełniły i do tej pory wypełniają nasze szafy. Aż dziwne, że dopiero teraz, bo są naprawdę wspaniałymi dodatkami. Jeśli masz minimalne pojęcie o tym, jak go nosić, to zawsze będziesz wyglądała świetnie.

0

Damski różowy komin

Akcesoria, Szaliki

Jaki komin pasuje do sportowej kurtki?

O tym, jak trudno jest dobrać komin, wie chyba każda dziewczyna. Nie każda jednak wie, że sprawa robi się jeszcze bardziej skomplikowana, gdy chodzi o jej dobranie do kurtki sportowej. Oraz, że czasem warto w tej sprawie odwiedzić sklep sportowy.

0

Czerwony szal do sukienki wieczorowej

Akcesoria, Szaliki

Jaki szal do sukni wieczorowej?

Bardzo eleganckie kobiety wiedzą doskonale, że odpowiednia sukienka to dopiero połowa sukcesu. Te, które do tego znają się na modzie wiedzą ponadto, że wykończeniem kreacji powinien być odpowiedni szal.

0

Modne szaliki do beżowej kurtki

Akcesoria, Szaliki

Jaki szalik do beżowej kurtki?

Beże są trochę jak szarości – są wartościową bazą dla innych kolorów i jednocześnie dobrze prezentują się pozostawione same sobie. Świadczy o tym chociażby przykład beżowej kurtki.

0

Modne szale pod kaptur

Akcesoria, Szaliki

Jak nosić szal z kapturem?

W modzie nie zawsze można połączyć piękno z praktycznością. Przykład – szal i kaptur. Niby nic nie zgrzyta, ale jednak zdecydowanie lepiej jest wybrać tylko jeden z tych dodatków.

0

Modne szaliki do szarego płaszcza

Akcesoria, Szaliki

Jaki szalik do szarego płaszcza?

Wybór szala wydaje się być sprawą banalną, ale jak wiadomo – diabeł tkwi w szczegółach. Dlatego warto dobierać ten dodatek z najwyższą starannością. Nawet do szarego płaszcza, do którego pozornie wszystko pasuje.

0

Damskie kolorowe szaliki

Akcesoria, Szaliki

Jak nosić szalik?

Wiązania szalików rzadko mają swoje konkretne nazwy. Wiadomo jednak, że jest ich naprawdę wiele. Modna kobieta wie, że musi wypróbować wszystkie.

0

Top