blog modowy dla kobiet

Kategoria Szaliki

Jaki futrzany szalik?

Szary futrzany szalik

Ach te futra, jak tu ich nie kochać? Kuszą te na płaszczach, kurtkach, czapkach… i oczywiście na pięknych szalach. Właśnie nadeszła na nie moda, więc zdecydowanie warto porzucić wełnę właśnie na cześć futra.

Czytaj całość...

Jak nosić komin?

Damski szary szalik - komin

Szale typu kominy bardzo szybko wypełniły i do tej pory wypełniają nasze szafy. Aż dziwne, że dopiero teraz, bo są naprawdę wspaniałymi dodatkami. Jeśli masz minimalne pojęcie o tym, jak go nosić, to zawsze będziesz wyglądała świetnie.

Czytaj całość...

Jaki komin pasuje do sportowej kurtki?

Damski różowy komin

O tym, jak trudno jest dobrać komin, wie chyba każda dziewczyna. Nie każda jednak wie, że sprawa robi się jeszcze bardziej skomplikowana, gdy chodzi o jej dobranie do kurtki sportowej. Oraz, że czasem warto w tej sprawie odwiedzić sklep sportowy.

Czytaj całość...

Jaki szal do sukni wieczorowej?

Czerwony szal do sukienki wieczorowej

Bardzo eleganckie kobiety wiedzą doskonale, że odpowiednia sukienka to dopiero połowa sukcesu. Te, które do tego znają się na modzie wiedzą ponadto, że wykończeniem kreacji powinien być odpowiedni szal.

Czytaj całość...

Jak nosić szal z kapturem?

Modne szale pod kaptur

W modzie nie zawsze można połączyć piękno z praktycznością. Przykład – szal i kaptur. Niby nic nie zgrzyta, ale jednak zdecydowanie lepiej jest wybrać tylko jeden z tych dodatków.

Czytaj całość...

Jaki szalik do szarego płaszcza?

Modne szaliki do szarego płaszcza

Wybór szala wydaje się być sprawą banalną, ale jak wiadomo – diabeł tkwi w szczegółach. Dlatego warto dobierać ten dodatek z najwyższą starannością. Nawet do szarego płaszcza, do którego pozornie wszystko pasuje.

Czytaj całość...

Jak nosić szalik?

Damskie kolorowe szaliki

Wiązania szalików rzadko mają swoje konkretne nazwy. Wiadomo jednak, że jest ich naprawdę wiele. Modna kobieta wie, że musi wypróbować wszystkie.

Czytaj całość...