Kategoria: Szminki

Pomadka do ust dla rudych

Akcesoria, Szminki

Jaka szminka dla brunetek?

Lubujemy się w błyszczykach, ale… właściwie dlaczego? Jeśli powodem jest po prostu lubienie takiego kosmetyku, to nie ma problemu. Ale częściej sięgamy po nie, bo… nie wiemy, jaka szminka będzie nam pasowała.

0

Różnokolorowe szminki do ust

Akcesoria, Szminki

Jaka szminka dla rudych?

Niektórzy określają je mianem złotych, inni bursztynowych. Niezależnie od tego, jak nazwiemy rude włosy, faktem jest jednak, że ich posiadaczki mają pewien problem z dopasowaniem… szminki.

0

Różowa szminka do ust

Akcesoria, Szminki

Do czego pasuje różowa szminka?

Różowa szminka jest marzeniem każdej małej dziewczynki, a później… wiele z nas nie ma na nią odwagi. A szkoda, bo to jeden z najmodniejszych kosmetyków i przy okazji cudowne narzędzie na dodanie sobie kobiecości.

0

Pomarańczowa pomadka do ust

Akcesoria, Szminki

Do czego pasuje pomarańczowa szminka?

Szalone kolory na ustach to coś, czego nie powinna obawiać się żadna kobieta. Nie waha się zatem sięgnąć po odważne pomarańcze – w końcu wszystko, co stoi na sklepowych półkach z kosmetykami, służy nasze urodzie!

0

Fioletowa szminka do ust

Akcesoria, Szminki

Do czego pasuje fioletowa szminka?

W modowym świecie wieść się niesie, że fiolet wypiera czerwień, jeśli chodzi o szminki. To nieprawda, bo czerwieni nie da się zastąpić, ale warto wiedzieć, że fiolety są coraz bardziej modne.

0

Trzy pomadki do ust - czerwona, zielona i niebieska

Akcesoria, Szminki

Do czego pasuje zielona szminka?

Zielono mi! – wydaje się śpiewać modowy świat. A wszystko za sprawą pojawiających się w drogeriach zielonych pomadek. To kontrowersyjny kosmetyk, ale kto powiedział, że w modzie ma być nudno?

0

Niebieska pomadka do ust

Akcesoria, Szminki

Do czego pasuje niebieska szminka?

Pomalowanie ust niebieskiej szminką może wydawać się pomysłem na miarę małej dziewczynki. To niedorzeczność – w świecie dzisiejszej mody i coraz to bardziej odważnych kosmetyków posiadanie takiej pomadki jest wręcz… obowiązkowe.

0

Czarna pomadka do ust

Akcesoria, Szminki

Do czego pasuje czarna szminka?

Czerń kojarzymy raczej z ubraniem – i nie mamy wątpliwości, że jest bardzo elegancka. Ale czy stylowa może być także… czarna szminka do ust? Oczywiście, ale tylko przy zachowaniu pewnych warunków.

0

Różowa szminka z otworzoną zatyczką

Akcesoria, Szminki

Jaka szminka dla blondynki?

Rzadko korzystamy ze szminek, ale na szczęście stopniowo ulega to zmianie. Na szczęście – bo przecież właściwie dobrana pomadka to cudowny sposób na podkreślenie zmysłowości i kobiecości. A już na pewno – u blondynek!

0

Top