blog modowy dla kobiet

Kategoria Torby

Kopertówka – mała rzecz, a cieszy!

Kunsztowne kolorowe damskie kopertówki

Choć wzięła nazwę od koperty, nie trzymamy w niej życzeń czy pieniędzy. Służy raczej do eleganckiego przenoszenia szminki i podkreślania wyglądu samej noszącej. To oczywiście kopertówka, wisienka na torcie każdej kreacji.

Czytaj całość...

Jaka torebka do trampek?

Młodzieżowe torby do trampek

Wiele z naszych modowych dylematów wydaje się być wielkimi, choć w rzeczywistości są one bardzo łatwe do rozwiązania. Tak jest właśnie z doborem trampek do torebki.

Czytaj całość...

Jaka torba do liceum?

Trzy skórzane torby do liceum

Kiedyś sprawa była jasna – jest szkoła, jest plecak. Jaki? Taki, jaki kupią rodzice. Dzisiaj dużo się zmieniło i młode dziewczyny pragną jak najmodniejszych toreb. Czy to źle? Oczywiście, że nie. Niech żyje różnorodność i dobry styl.

Czytaj całość...

Jaka torba do wózka?

Damskie torby do wózka

Świetnie zorganizowana mama potrzebuje świetnych gadżetów. Jest nim niewątpliwie na przykład torba do wózka. Mamy kilkulatków, patrząc na aktualne modele, przecierają oczy ze zdumienia – przez kilka lat torby zmieniły się bowiem nie do poznania.

Czytaj całość...

Jaka torba na laptopa?

Markowe torby na laptopa

Torby na laptopa z kiedyś i dziś to dwie inne bajki. Modna kobieta? Nie ma problemu – egzemplarz do złudzenia przypominający damską, elegancką torebkę. Amator rowerów? – super plecak. A może ktoś, kto potrzebuje super zabezpieczeń i hiper wytrzymałego materiału? Nie ma sprawy – dla każdego coś dobrego.

Czytaj całość...

Jaka torba do szpitala?

Kolorowe torby do szpitala

Przygotowując się do pobytu w szpitalu, rzadko zastanawiamy się nad kwestią wyboru odpowiedniej torby. A szkoda – w wielu przypadkach oszczędziłoby to nam niepotrzebnych nerwów i niewygody.

Czytaj całość...

Jaka torebka do różowej sukienki?

Ciemne torebki do różowej sukienki

Wielcy znawcy mody twierdzą, że potrzeba wielkiej odwagi, by założyć różową sukienkę. Inni dodają, że to wszystko kwestia butów – to one decydują, czy pani w różowej sukience nie będzie przypominała słodkiego cukierka.

Czytaj całość...

Jaka torebka do miętowej sukienki?

Stylowe torebki do miętowej sukienki

Mięta jest świeża i powinna taka pozostać – zarówno wtedy, gdy rośnie w donicy, jak i jako kolor na sukience. Niestety, istnieje kilka popularnych błędów stylistycznych, które tę świeżość szybko niszczą.

Czytaj całość...

Jaka torebka na lato?

Modne torebki na lato

Latem na ulicach widać koszyki, ciężkie torby, płócienne worki, skórzane torebeczki… niestety, wiele z tych torebek jest fatalnie dobranych. Czy kobiety rzeczywiście nie wiedzą, że torebka na lato to nie torebka z zimy?

Czytaj całość...