Kategoria: Torby

Kunsztowne kolorowe damskie kopertówki

Kopertówki, Torby

Kopertówka – mała rzecz, a cieszy!

Choć wzięła nazwę od koperty, nie trzymamy w niej życzeń czy pieniędzy. Służy raczej do eleganckiego przenoszenia szminki i podkreślania wyglądu samej noszącej. To oczywiście kopertówka, wisienka na torcie każdej kreacji.

0

Młodzieżowe torby do trampek

Torby

Jaka torebka do trampek?

Wiele z naszych modowych dylematów wydaje się być wielkimi, choć w rzeczywistości są one bardzo łatwe do rozwiązania. Tak jest właśnie z doborem trampek do torebki.

0

Trzy skórzane torby do liceum

Torby

Jaka torba do liceum?

Kiedyś sprawa była jasna – jest szkoła, jest plecak. Jaki? Taki, jaki kupią rodzice. Dzisiaj dużo się zmieniło i młode dziewczyny pragną jak najmodniejszych toreb. Czy to źle? Oczywiście, że nie. Niech żyje różnorodność i dobry styl.

0

Damskie torby do wózka

Torby

Jaka torba do wózka?

Świetnie zorganizowana mama potrzebuje świetnych gadżetów. Jest nim niewątpliwie na przykład torba do wózka. Mamy kilkulatków, patrząc na aktualne modele, przecierają oczy ze zdumienia – przez kilka lat torby zmieniły się bowiem nie do poznania.

0

Markowe torby na laptopa

Torby

Jaka torba na laptopa?

Torby na laptopa z kiedyś i dziś to dwie inne bajki. Modna kobieta? Nie ma problemu – egzemplarz do złudzenia przypominający damską, elegancką torebkę. Amator rowerów? – super plecak. A może ktoś, kto potrzebuje super zabezpieczeń i hiper wytrzymałego materiału? Nie ma sprawy – dla każdego coś dobrego.

0

Kolorowe torby do szpitala

Torby

Jaka torba do szpitala?

Przygotowując się do pobytu w szpitalu, rzadko zastanawiamy się nad kwestią wyboru odpowiedniej torby. A szkoda – w wielu przypadkach oszczędziłoby to nam niepotrzebnych nerwów i niewygody.

0

Efektowne torebki do niebieskiej sukienki

Torby

Jaka torebka do niebieskiej sukienki?

O ile kwestia doboru torebki do czarnej czy białej sukienki jest dosyć prosta, to rzadziej wybierane kolory kreacji – czyli na przykład niebieski, niosą za sobą znacznie bardziej skomplikowany problem.

0

Modne torebki pasujące do białych trampek

Odzież, Torby

Jaka torebka do białych trampek?

Wszyscy wiemy doskonale, jak wymagające są białe buty. Jednak trud ich noszenia nie polega tylko na trudnym utrzymaniu w czystości. Kłopotem jest też dobranie odpowiedniej torebki.

0

Ciemne torebki do różowej sukienki

Torby

Jaka torebka do różowej sukienki?

Wielcy znawcy mody twierdzą, że potrzeba wielkiej odwagi, by założyć różową sukienkę. Inni dodają, że to wszystko kwestia butów – to one decydują, czy pani w różowej sukience nie będzie przypominała słodkiego cukierka.

0

Młodzieżowe torebki do tenisówek

Torby

Jaka torebka do tenisówek?

Lekkie buty, lekka torebka – czy tak powinna brzmieć złota zasada dopasowywania torebki do tenisówek? A może w tym wszystkim chodzi właśnie o duży kontrast?

0

Stylowe torebki do miętowej sukienki

Torby

Jaka torebka do miętowej sukienki?

Mięta jest świeża i powinna taka pozostać – zarówno wtedy, gdy rośnie w donicy, jak i jako kolor na sukience. Niestety, istnieje kilka popularnych błędów stylistycznych, które tę świeżość szybko niszczą.

0

Modne torebki na lato

Torby

Jaka torebka na lato?

Latem na ulicach widać koszyki, ciężkie torby, płócienne worki, skórzane torebeczki… niestety, wiele z tych torebek jest fatalnie dobranych. Czy kobiety rzeczywiście nie wiedzą, że torebka na lato to nie torebka z zimy?

0

Damskie torebki do butów sportowych

Torby

Jaka torebka do adidasów?

Sportowy styl obuwia i… no właśnie, co dalej? Sportowa torba? Elegancka czerń? Hobo? Te dylematy ma codziennie mnóstwo kobiet – dokładnie tyle, ile nosi adidasy.

0

Przykładowe torebki pasujące do beżowych butów

Torby

Jaka torebka do beżowych butów?

Obecnie co druga kobieta na ulicy ma na sobie beżowe buty. I co druga z nich ma źle dobraną do nich torebkę. To można zmienić, ale potrzebna jest znajomość kilku podstawowych zasad.

0

Top