Klasyczne białe koszulki z krótkim rękawem

Reklama

Biała koszulka to idealne ubranie pod wszelakie zestawy – jednak by naprawdę ci służyła, musi posiadać kilka istotnych cech.

Czy jest modna?

Ten rodzaj ubrania nigdy nie wyjdzie z mody – jest zbyt wygodny i zbyt idealnie komponuje się z wieloma stylizacjami.

Damskie białe koszulki z krótkim rękawem

To po prostu coś, co trzeba mieć w swojej szafie.

Dla kogo i jak ją wybrać?

W zwykłej, białej koszulce wspaniałe jest to, że nie stawia ona żadnych ograniczeń wiekowych – pasuje zarówno młodszym, jak i starszym kobietom. Ponadto, mogą ją nosić wyższe i niższe dziewczyny, panie szczuplejsze i przy tuszy. Wszystkie będą w niej wyglądać świetnie.

Sportowe białe koszulki z krótkim rękawem

Wybierając idealną, białą koszulkę, kieruj się następującymi wskazówkami:

  • To jest rodzaj ubrania, który będziesz nosiła dosyć często – musisz zatem postawić na wysoką jakość materiału. Owszem, możesz też kupić bardzo tani model, nie bądź jednak zaskoczona, gdy po pierwszym praniu zupełnie straci fason.
  • Wybieraj koszulki z bardzo delikatnych, wręcz zwiewnych tkanin. Nie chodzi przecież o to, aby wyglądać jak w zwykłym t-shircie. Ta koszulka ma być bazą również pod biznesowe stroje.
  • Zwracaj baczną uwagę na wykrojenie dekoltu. Nie może być zbyt głęboki, ale wykluczony jest też bardzo płytki.
  • Idealna, biała koszulka nie opina ciała – jest dopasowana, ale nie przylega ściśle.

Do czego nosić białą bluzkę?

Najlepsza odpowiedź to… do wszystkiego. Dla ułatwienia proponujemy jednak kilka ciekawych stylizacji.
Jeśli masz ochotę na pokazanie „biznesowej twarzy”, załóż tę bluzkę do spódnicy ołówkowej. By jednak zakryć krótkie rękawy, koniecznie dopasuj do niej krótką, elegancką marynarkę.
Dla pań, które mają ochotę na nieco „szaleństwa”, biała koszulka również jest wskazana. Będzie świetnie prezentowała się na przykład do obcisłych spodni rurek i wysokich butów na obcasie.
Ten typ koszulki jest idealnym „tłem”, gdy masz ochotę na szczyptę ekstrawagancji. Załóż do niej wąskie spodnie khaki i apaszkę w przytłumione cętki – efekt godny pozazdroszczenia.
Biała koszulka to rozwiązanie również dla tych kobiet, które cenią sobie wygodę i efektowny wygląd. Skomponuj ją z granatowymi spodniami i do tego załóż żakiet w czerwone prążki – żeglarski styl i luz gwarantowane.

Biała koszulka? Oczywiście! Pozornie zwykła, dodaje twojej stylizacji dokładnie tego, czego chcesz – kobiecości i świeżości.

Oceń artykuł

Biała koszulka – twoja stylistyczna baza 0 (0)