Damskie bransoletki z breloczkami

Reklama

Damskie bransoletki z breloczkami

Bransoletki te mają w sobie niezwykle dużo uroku, a wiele z nich skrywa także niezwykłe wspomnienia.

Cechy

Bransoletki „charms” to te, które składają się z delikatnego łańcuszka lub cienkiego sznurka/skórzanego paska i na którym obowiązkowo znajduje się kilka dekoracyjnych zawieszek.

Czy są modne?

„Modne” to zdecydowanie niewystarczające określenie tego rodzaju biżuterii. Bransoletki z zawieszkami są prawdziwym modowym hitem, fenomenem na skalę światową. Każda kobieta, która choć odrobinę ceni sobie modny i kobiecy wygląd, powinna mieć minimum jedną taką bransoletkę.

Modne

Warto zauważyć, że wiele pań traktuje bransoletki jako swoisty pamiętnik. Dodawane z czasem wisiorki, otrzymane albo samodzielnie kupione, wiążą się zwykle z ważnym wydarzeniem.

Dla kogo i jak ją nosić?

Bransoletki z breloczkami pasują każdej z nas – bez najmniejszego wyjątku. Młodszym kobietom dodają wdzięku i zalotności, dla starszych są dodatkiem pełnym szyku oraz wspomnień. Niezależnie od wieku, warto sobie kupić taką bransoletkę albo poprosić o nią… w prezencie.

Damskie, srebrne bransoletki z breloczkami

Ten rodzaj biżuterii daje każdej kobiecie szerokie pole do popisu – oto kilka naszych inspiracji:

  • Kupuj zawieszki w ważnych dla ciebie momentach życia – dzięki temu ten dodatek nie będzie tylko zwykłą bransoletką, ale czymś naprawdę wyjątkowym.
  • Jeśli posiadasz więcej gotówki, możesz stworzyć kilka bransoletek – każdą pasującą do jakiegoś etapu twojego życia albo do innej jego dziedziny.
  • Pamiętaj, że biżuterię tę warto kupować w sklepie vintage. To jedna z nielicznych rzeczy, które dobrze wyglądają w połączeniach: stare z nowym.
  • Nie przepełniaj bransoletki. Jeśli nie będziesz już miała miejsca na nowe zawieszki, kup nowy starter, czyli łańcuszek.

Kiedy ich nie zakładać?

Choć może się wydawać, że takie miejsce nie istnieje – jest inaczej. Trzeba mieć na uwadze, że zawieszki na bransoletce obijają się o siebie, tworząc delikatny dźwięk. W idealnej ciszy odgłos ten stanie się bardzo głośny. Nie zakładaj więc tego typu biżuterii na ważne spotkanie biznesowe, a także na takie uroczystości, jak pogrzeb. W pracy przy komputerze zdjęcie tej biżuterii również może być przydatne.

Bransoletki charms to kwintesencja kobiecości i zarazem drogocenny (czasem dosłownie) pamiętnik. Nie rezygnuj z tak wyjątkowego, pełnego emocji i uczuć dodatku

Oceń artykuł

Bransoletka z breloczkami – czarujące „charms” 0 (0)