Bransoletki „kółka”- moda na okrągło!

Bransoletki „kółka”- moda na okrągło!

Czasem dodają słodyczy, czasem seksapilu, a czasami po prostu pasują do stylizacji. Niezależnie od tego, z jakich powodów pragniesz założyć słynne bransoletki „kółka” – nie wahaj się tego zrobić!

Reklama

Jaskrawe i krzykliwe, tradycyjne i klasyczne albo proste i gładkie – choć bransoletka w kształcie koła wydaje się być prostym dodatkiem do stroju, może naprawdę zmienić jego efekt końcowy. Jeśli jednak ma on współgrać z twoją kreacją, dobierz bransoletki… umiejętnie.

Jakie są najmodniejsze?

Tak naprawdę nie ma bransoletki w kształcie koła, która nie byłaby modna… w ogóle. Ten typ biżuterii przeszedł już do klasyki mody. Jeśli jednak pragniesz iść zgodnie z duchem najnowszych wytycznych projektantów, sięgaj po następujące modele:

  • Bransoletki bakelitowe w stylu vintage. Jak można dowiedzieć się z niektórych źródeł, bakelit nie jest już wytwarzany. Dlatego, jeśli pragniesz wyglądać naprawdę modnie, a przy tym oryginalnie – poszperaj w biżuterii swojej babci.
  • Emaliowane bransoletki w różnych kolorach. Pasują do wielu stylizacji i są absolutnym hitem mody. Pamiętaj jednak, że ten typ biżuterii prezentuje się dobrze jedynie w większych ilościach.
  • Bransoletki przezroczyste. Pasują szczególnie do białych, delikatnych kreacji – wyglądają, jak zrobione z lodu.

Dla kogo?

Okrągłe bransoletki pasują każdej kobiecie, jednak przy wyborze odpowiedniego modelu warto wziąć pod uwagę typ swojej figury. Panie o bardziej obfitych kształtach powinny unikać bardzo grubych bransolet – można uzyskać bowiem nieciekawy, pogrubiający sylwetkę efekt. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest zatem założenie kilku cieniutkich bransoletek.

Z czym je nosić?

Bransoletki typu koła można dopasować do niemal każdej stylizacji. Jednak prawdziwy efekt uzyskasz dopiero, jeśli ściśle je dopasujesz do swojego stylu na wybrany dzień.
Bardzo ekstrawaganckie i odważne dziewczyny mogą stylizować się na Nancy Cunard, która nosiła bransoletki od nadgarstka aż po łokieć. Efekt jest oszałamiający – bądź przygotowana na to, że będziesz zwracała na siebie uwagę.
Dziewczyny, które dla odmiany pragną wyglądać glamour, powinny wybrać raczej delikatne bransoletki ze złota. Oczywiście nie musi być to prawdziwe złoto – może być to biżuteria w kolorze złota albo przemieszane prawdziwe złoto ze sztucznym. Warunek jest jeden – podobnie jak w przypadku kolorowych bransoletek, tutaj również musisz założyć co najmniej kilka sztuk.
Jeśli chcesz zaciekawić innych, załóż kilka bransoletek w niespotykanych kolorach – takich, jakie oferują na przykład indyjskie sklepy.
Panie, które szukają czegoś wyjątkowego na imprezę, mogą pokusić się o kółka „wysadzane” małymi, sztucznymi brylancikami. Takie zestawienie będzie z pewnością robiło wrażenie na towarzyszach imprezy.

Istnieje niepisana zasada co do ilości zakładanych cieniutkich bransoletek – jeśli chcesz zrobić na kimś wrażenie, załóż ich niemniej niż sześć.

Reklama

Powiązane artykuły

Najnowsze artykuły

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top