Jakie buty do czerwonej sukienki?

Jakie buty do czerwonej sukienki?

Czerwona sukienka to klasyka, która stoi gdzieś między ponadczasową bielą i czernią. Czerwień ma jednak w sobie coś wyjątkowego, ponieważ doda ci tzw. pazura, zmysłowości i kobiecości. Oczywiście jest jedno „ale”. Jeśli nie chcesz zepsuć tego wyjątkowego efektu, koniecznie musisz zadbać o odpowiednie buty.

Wysokie buty do czerwonej sukienki

Reklama

  • Najbardziej „bezpieczna” opcja to założenie butów w kolorze cielistym. Załóż je, jeśli chcesz być najbardziej na bieżąco z trendami albo jeżeli po prostu nie chcesz ryzykować żadnej wpadki. Pamiętaj jednak, że muszą to być buty jednobarwne, żadnych kolorowych dodatków!
  • Kiedyś modne były czarne buty do czerwonej kreacji. Nadal możesz ubrać się w taki sposób, ale jeżeli stawiasz na czerń, to może od razu z czarnymi, kryjącymi rajstopami.
  • Panie stawiające na oryginalne rozwiązania do czerwonej sukienki zakładają czasem… czerwone buty. My jednak zdecydowanie odradzamy taki pomysł. Co za dużo, to niezdrowo.
  • Do czerwonej sukienki na pewno nie pasują zielone, fioletowe czy niebieskie buty. Unikaj też różowego. To połączenia skazane na porażkę i psujące cały efekt.

Reklama

Powiązane artykuły

Najnowsze artykuły

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top