Jakie buty do masywnych kostek?

Jakie buty do masywnych kostek?

Kostki zwykle nie są częścią ciała, na którą zwracamy szczególną uwagę… o ile tylko nie są zwyczajnie zbyt masywne. W takim przypadku mogą stać się nawet przyczyną wielkich kompleksów! Warto zatem mieć wiedzę na temat modowych „kół ratunkowych”, czyli butów optycznie likwidujących ten problem. Jakie nosić?

Para czarnych botków

Reklama

  • Dobry sposób na pozbycie się problemu masywnych kostek jest… ich zakrycie. Wybieraj zatem buty, które zasłaniają te okolice. Będą to na przykład efektowne botki na obcasie. Pamiętaj, że cholewka może być nieco luźniejsza, a same buty mogą zwracać na siebie uwagę ciekawymi ozdobami.
  • Dla pań ceniących sobie wygodę niezastąpione będą trzewiki za kostkę. Są nie tylko super komfortowe, ale też zasłaniają przedmiot naszych zmartwień, czyli kostkę właśnie.
  • Jeżeli szukasz czegoś do sukienki, to zdecyduj się na przykład na super eleganckie saszki z wywiniętą delikatnie cholewką. Oczywiście powinny być na obcasie, super byłoby także, gdyby miały zmysłowy, pasujący do kreacji kolor. Czerwone saszki – czemu nie?

Masywna kostka to naprawdę mała część ciała, na którą wiele osób po prostu nie zwraca uwagi. Ale dzięki jej zasłonięciu będziesz czuła się lepiej, a to ma już wielkie znaczenie.

Oceń artykuł

Jakie buty do masywnych kostek? 0/5 (0 głosy)

Reklama

Powiązane artykuły

Najnowsze artykuły

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top