Jakie wybrać buty na Sylwestra?

Reklama

Dobry Sylwester to odpowiednie miejsce, fajni ludzie, piękna kreacja… i dobrane buty. Jak wybrać te najlepsze, by pewnym krokiem wejść w Nowy Rok?

Długie, czarne buty na sylwestra
  • Dużo zależy od tego, gdzie będziesz spędzała Sylwestra. Jeżeli na dworze, to nie ma innej opcji, niż założenie kozaków. Nie oznacza to jednak, że nie mogą być one dopasowane do Twojego stroju – załóż te na obcasie.
  • Jeżeli jednak spędzasz wieczór i noc na balu, to kozaki są absolutnie zakazane. Obowiązują cię albo delikatne półbuty na obcasie albo sandałki na szpilce.

Markowe buty na sylwestra dla kobiet

  • W żadnych okolicznościach nie powinnaś witać Nowego Roku w kapciach – dotyczy to również tzw. „domówek”, których jesteś organizatorką. Pani domu też musi mieć na nogach eleganckie obuwie, od tej reguły nie ma żadnego wyjątku.

Uwaga! Pamiętaj, że jeśli Sylwester będzie „siedzący” – czyli planujecie właśnie domówkę w niewielkim gronie, możesz pozwolić sobie na cudowne, bardzo wysokie buty, które genialnie będą się prezentowały na Twoich nogach. Ale na wszelki wypadek weź ze sobą również znacznie wygodniejsze obuwie – noc może się przecież skończyć na parkiecie.