Jak nosić czerwony kapelusz?

Jak nosić czerwony kapelusz?

Czerwone kapelusze pojawiają się w modzie od wielu lat, chociaż trudno powiedzieć, aby były szczególnie popularne. Niemniej, warto posiadać taki dodatek w swojej szafie. Przed zakupem dowiedz się jednak, do czego będzie pasował.

Duży czerwony kapelusz

Reklama

  • Warto podkreślić, że czerwony kapelusz nie jest propozycją dla każdej z nas. To raczej dodatek dla odważnych kobiet, które nie boją się być w centrum uwagi. Z drugiej strony, nie trzeba się tutaj sugerować wiekiem czy figurą – taki akcent pasuje każdej z nas.
  • Modne są nie tylko małe kapelusiki z wąskim rondem, ale i modele z tym naprawdę szerokim rondem. Te pierwsze warto nosić do codziennych stylizacji, te drugie – do lekkich sukienek, nawiązujących do lata.
  • Pamiętaj, że taki kapelusz rzuca się w oczy, powinien być zatem jedynym czerwonym akcentem w twojej stylizacji. W przeciwnym razie możesz wyglądać jak czerwony kapturek, a to nie jest ładne.
  • Taki dodatek bardzo pasuje do ubrań w kolorze butelkowej zieleni, świetnie prezentuje się też z brązami, bielą czy stylizacjami w kremowych odcieniach.

Noś taki kapelusz tylko wtedy, jeśli czujesz się w nim naprawdę pewnie. Jeśli masz wrażenie, że „coś jest nie tak”, to może spróbuj innego, łagodniejszego odcienia czerwieni.

Reklama

Powiązane artykuły

Najnowsze artykuły

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top