Szczupła kobieta w jeansach

Reklama

Kobieco, stylowo i z zachowaniem odpowiednich proporcji

W sklepach nie brakuje odzieży dla szczupłych i bardzo szczupłych. Odzież w rozmiarze 34 produkuje większość popularnych marek, a i rozmiar 32 nie jest rzadkością. Jeśli szukacie ubrań, w których będziecie wyglądać intrygująco i poważnie, wybierzcie się do Zary, odwiedźcie także Promod czy Orsay, choć to tylko nieliczne przykłady przyjaznych wam sklepów.

Ważne jest to, abyście nie ubierały się zbyt dziewczęco i nie podkreślały jeszcze bardziej nadmiernej szczupłości swego ciała. Unikajcie zbyt obcisłych ubrań, na przykład takich, które zostały uszyte z lycry. Nie odsłaniajcie kościstych ramion lub żeber, nie zakładajcie topów, zbyt krótkich spódnic i cieniutkich golfów. Świetnie będziecie prezentować się w grubych swetrach z dzianin o grubym oczku, korzystne dla was są także modne zbluzowania i szerokie ściągacze. Nie podkreślajcie zbyt chudych nóg szerokimi spódnicami, polubcie koronki, duże wzory i grube materiały, takie jak welur czy sztruks. Wieczorem wskazane będą błyszczące materiały i rajstopy z połyskiem.

Warto zapamiętać, że szczupłe i proporcjonalnie zbudowane kobiety zazwyczaj do późnych lat cieszą się młodym wyglądem i z dumą mogą nosić ubrania podkreślające ich młodzieńczą sylwetkę.

Oceń artykuł

Jaka odzież dla szczupłych? 0 (0)