Jak wydłużyć nogi?

Jak wydłużyć nogi?

Marzą ci się długie nogi, bo pragniesz wyglądać jak modelka z pierwszych stron gazet albo po prostu uważasz, że twoje nogi są niezwykle krótkie? Spokojnie – istnieje kilka sposobów na dodanie sobie kilku centymetrów w tych właśnie okolicach. Dowiedz się, jakie ubrania wybierać i jakie triki stosować.

Czerwona spódnica do kolan

Reklama

  • Jeśli planujesz założyć spódnicę, to koniecznie wybierz tę, która ma długość do kolan. To właśnie ona, a nie mini sprawia, że nogi wydają się dłuższe. Panie o płaskich brzuchach mogą zdecydować się na spódnicę z podwyższonym stanem, która dodatkowo wydłuży nogi.
  • Spodnie idealne dla ciebie będą miały delikatne prążki i/albo długie, proste nogawki. Pamiętaj, że nogawka powinna nieco nachodzić na buty. Spodnie z kantami także wydłużą nogi.
  • Gdy chodzi o sukienkę, to wybierz tę odcinaną pod biustem. Dodatkowo świetnie wydłużają nogi sukienki z małym rozcięciem na udzie albo te w kształcie litery A.
  • Unikaj spódnic bardzo długich (nad kostkę) albo tych trzy czwarte, z sukienek tej długości też zrezygnuj. Jeśli chcesz, by twoje nogi wydłużyły się optycznie, to nie noś spodni ¾.

Skorzystaj też ze sprawdzonych sposobów: noś buty na obcasie, rajstopy w kolorze butów, wybieraj buty z lekko wydłużonym noskiem oraz unikaj takich, które kończą się w okolicach kostki.

Oceń artykuł

Jak wydłużyć nogi? 0/5 (0 głosy)

Reklama

Powiązane artykuły

Najnowsze artykuły

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top