Jak dobrać pasek do sukienki?

Reklama

Wybór paska do sukienki tylko pozornie jest łatwym zadaniem. W rzeczywistości dobór tego modnego dodatku może stać się kłopotliwy. Podpowiadam, jak go wybrać i z czym nosić.

Pomarańczowy, czerwony, zielony, brązowy i czarny pasek do spodni
  • Zdecydowanie modniejsze paski do sukienek to te cieniutkie. Nie każda kobieta powinna sobie jednak na niego pozwolić. Jeśli jesteś osobą „puszystą”, to zdecyduj się na ten, który jest nieco szerszy.
  • Wybierając pasek, zwróć uwagę na dwa aspekty: jakość wykonania i kolor. Najlepiej zdecyduj się na pasek ze skóry, który długo ci posłuży. Inne szybko zaczną wyglądać brzydko. Najmodniejsze kolory to te bardzo „żywe”, ale nie będą pasowały do stonowanych stylizacji. Najlepiej zdecyduj się zatem na dwa modele.
  • Pasek do sukienki nigdy nie może „wpinać się” w ciało. Powinien być założony tak, abyś swobodnie mogła wsunąć pod niego rozprostowaną dłoń – wtedy będzie wyglądał dobrze.

Pasek do sukienki pasuje zarówno najbardziej do luźnych kreacji, którym chcesz dodać nieco kobiecości. Powinny zakładać go też panie, które pragną optycznie odjąć sobie kilogramów.

Uważaj na szerokie paski, jeśli jesteś niska. Taki dodatek optycznie cię skróci.