Jakie dodatki do czarnej sukienki?

Reklama

Czarna sukienka, to właściwie nie tyle pełna kreacja, co stylistyczna baza dla naszej wyobraźni. To od nas zależy, jaki będzie efekt końcowy. Od nas… i oczywiście od odpowiednich dodatków.

Modne dodatki do czarnej sukienki - buty, marynarki i biżuteria
  • Jeśli nie wybierasz się na pogrzeb, to raczej nie wybieraj czarnych dodatków – marynarki, butów i biżuterii. Osiągniesz smutną, ciężką stylizację.
  • Masz ochotę błyszczeć? Świetnie, bo tak stylizacja jest ku temu odpowiednia. Jeśli sukienka nie jest strojna, a raczej zupełnie skromna, możesz dobrać do niej złote szpilki i biżuterię w tym samym kolorze. Lśnij!
  • Na stonowane, oficjalne okazje warto założyć popielaty, dopasowany żakiet i buty w tym samym kolorze. Biżuteria zdecydowanie skromna.
  • Jeżeli okazją, na którą zakładasz sukienkę, jest np. grill albo domowa prywatka, to rozwesel czarną sukienkę żakietem w kwiaty i dobierz do tego skromne balerinki. Każda z nas chce czasem wyglądać dziewczęco, a tą drogą osiągniesz ten efekt.

Czarna sukienka nie musi być nudna. To od ciebie zależy, jak zaaranżujesz jej stylistyczne otoczenie”, aby ostateczny efekt zachwycał.