Modne, sukienki dzianninowe Missoni na lato

Reklama

Missoni to marka legendarna, którą powinna znać każda kobieta – nawet, jeżeli nie stać cię na ich wyroby (te nowe), to tę wiedzę po prostu wypada mieć.

Cechy

Dzianiny te pochodzą ze słynnej firmy Missoni, założonej przez Ottavio Missoni. Tkanina sygnowana tym nazwiskiem wyróżnia się przede wszystkim niespotykanymi wzorami i różnorodnymi kolorami. Oczywiście jakość produktów jest niepodważalna – podobnie, jak klasa tej marki.

Trzy dzianinowe bluzki Missoni z krótkim rękawem

Jedną z najważniejszych cech dzianin Missoni jest ta, że one nigdy się nie nudzą i nie tracą na aktualności. Innymi słowy, jeżeli jutro kupisz któryś z ich wyrobów, możesz mieć pewność, że będzie równie modny za dziesięć lat. I – co ważne, będzie nadal świetnie wyglądał.

Gdzie je kupić?

Dzianiny Missoni nie są na każdą kieszeń – za sukienkę trzeba zapłacić od tysiąca do kilku tysięcy złotych. Jeżeli jednak taki wydatek cię nie zrujnuje, nie wahaj się i ruszaj do najbardziej ekskluzywnych butików. Opcjonalnie, możesz też dokonać zakupów przez Internet – jednak wówczas korzystaj tylko ze sprawdzonych, dobrych sklepów (w przeciwnym razie możesz otrzymać podróbkę).

Markowe, sukienki dzianinowe Missoni

Jeśli nie stać cię na taki wydatek, szukaj tych dzianin w sklepach vintage, czyli po prostu w lumpeksach. W tym jednym, wyjątkowym przypadku możesz pokusić się nawet o sukienkę o rozmiar za małą – dla takiej dzianiny naprawdę warto schudnąć!

Dla kogo i jak je nosić?

Te wyjątkowe ubrania nie są, niestety, dla każdego. Z pewnością nie liczy się tutaj kwestia wieku – w dzianinach Missoni wyglądają dobrze zarówno młode, jak i starsze kobiety. Problematyczna jest jednak waga. Ze względu na głównie poprzeczne położenie pasków na tkaninach, powodują one optyczne poszerzenia – dlatego panie o dużej tuszy nie będą wyglądały w nich korzystnie. Na szczęście, marką Missoni sygnowane są również wszelkiego rodzaju dodatki.
Jeśli już kupiłaś dzianinową sukienkę, spódnicę albo sweterek tej firmy, pamiętaj, by nosić go właściwie. Oto kilka naszych wskazówek:

  • Pamiętaj, że do tak pstrokatych, wielobarwnych wzorów nie pasują już żadne inne. Jeśli masz na sobie sukienkę Missoni, to niech cała reszta stroju będzie stonowana i przede wszystkim – jednobarwna.
  • Sugerując się powyższą uwagą, uważaj także na biżuterię – jej nadmiar spowoduje, że będziesz wyglądała jak choinka. Postaw na umiar – duża ilość wzorów to też zdobienia!
  • Nigdy nie łącz tak wysokogatunkowych dzianin z ubraniami o beznadziejnej jakości. To złe zestawienie, w dodatku doskonale widoczne.
  • Do dzianin Missoni pasują naturalne dodatki – w ciepłym kolorze drewna, kamienia, albo po prostu złoto lub srebro. Kolorowe kamienie i sztuczne dodatki po prostu nie pasują.

Chcesz czuć się komfortowo, elegancko, wygodnie i zarazem być obiektem zazdrości? Wystarczy, że założysz jedną z dzianin Missoni. Pamiętaj – czasem milczenie i złowrogie spojrzenia ze strony innych kobiet również są komplementami.

Oceń artykuł

Dzianiny Missoni – broń kobiety z klasą 0 (0)