Do czego pasuje fioletowa szminka?

Do czego pasuje fioletowa szminka?

Fioletowa szminka była prawdziwym hitem makijażowym ubiegłego roku. Na szczęście dla nas, moda na nią wciąż panuje. Dowiedz się zatem, jak taką szminkę dobrać i do jakich stylizacji będzie ona pasowała.

Fioletowa szminka do ust

Reklama

  • Przede wszystkim trzeba podkreślić, że szminka ta pasuje tylko i wyłącznie kobietom młodym. Po czterdziestce raczej po nią nie sięgaj.
  • Mamy złą wiadomość dla blondynek – fioletowa szminka to nie propozycja dla was. Taki odcień pomadki wskazany jest dla brunetek o ciemniej karnacji. A i takie cechy wyglądu nie gwarantują, że szminka będzie świetnie się prezentowała.
  • Pamiętaj, że szminka szmince nierówna. Aby wybrać odpowiednią, musisz koniecznie przetestować co najmniej kilka albo kilkanaście różnych odcieni fioletu. Dodajmy, że najmodniejszy odcień to ten jaśniejszy. Ciemne fiolety za bardzo zmniejszają usta.
  • Szminka w odcieniu fioletu „lubi” wieczorne wyjścia i eleganckie stylizacje. Nie nakładaj jej na wyjścia do supermarketu, raczej do klubu.

Jeśli nie czujesz się pewnie w takim kolorze, to sobie odpuść. Nie ma sensu męczyć się ciągłymi myślami o swoim wyglądzie.

Oceń artykuł

Do czego pasuje fioletowa szminka? 0/5 (0 głosy)

Reklama

Powiązane artykuły

Najnowsze artykuły

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top