Do czego pasuje granatowa koszula?

Reklama

Lubisz granatowe koszule? Jeśli tak, to świetnie, ponieważ to właśnie one królowały ostatnio na różnych wybiegach. Jeśli już zatem masz taką w swojej szafie, koniecznie poznaj moje sposoby na wykorzystanie jej do stylizacji.

Damskie granatowe koszule
  • Granatowa koszula pięknie komponuje się z beżowymi ubraniami. Świetnie wyważysz swoją stylizację, jeśli założysz do niej spodnie khaki albo jasną spódnicę.
  • Dzięki granatowej koszuli możesz stworzyć świetną stylizację nawiązującą do stylu żeglarskiego. Połącz ją z białymi spodniami i dodaj do tego apaszkę w kotwice czy paski. Efekt świeżości gwarantowany.
  • Jeśli szukasz czegoś bardziej odważnego, załóż czerwony dół do granatowej koszuli. Osiągniesz kolorowy, ale bardzo dopasowany efekt.
  • Na pewno nie popełnisz modowego błędu, jeżeli założysz granatową koszulę do dżinsów. Dzięki temu będziesz wyglądała modnie, ale i niezobowiązująco.

Granatowa koszula ma w sobie coś na tyle niezobowiązującego, że możesz po prostu podwinąć jej rękawy i założyć do najwygodniejszych dżinsów – kilka dodatków i masz ponadczasową, niebanalną stylizację.