Elegancko ubrana kobieta

Reklama

Klasyczną elegancję najczęściej kojarzy się z czarnymi szpilkami, białą bluzką zestawioną z czarnymi, świetnie skrojonymi spodniami w kant lub z niezbyt krótką, doskonale leżącą spódnicą. Taki strój jest idealny nie tylko do pracy. Znakomicie sprawdza się też podczas przyjęć i innych spotkań towarzyskich.

Ponadczasowe fasony, które nie wychodzą z mody

Są ubrania, które można nosić przez wiele sezonów, nie martwiąc się, że są one już niemodne. Elegancki fason subtelnie podkreślający sylwetkę, zawsze jest na czasie. Jeśli chcecie dodać takiemu strojowi nowoczesności, wystarczy dołączyć do niego jakiś gustowny dodatek, który jest obecnie na topie. Efektem tego będzie niepowtarzalny i oryginalny look, akcentujący kobiecość i Wasz indywidualny charakter.

Klasyczna elegancja zawsze jest doskonałym rozwiązaniem

W szafie każdej elegantki powinny znaleźć się ubrania, które są odpowiednie na różne okazje – są one kołem ratunkowym, gdy nie wiadomo, w co się ubrać. Jednak dają one też dużo możliwości ku temu, by popisać się wyobraźnią. Klasyczną ołówkową spódnicę możecie śmiało zestawić z dobrej jakości T-shirtem, a prosta, nieśmiertelna mała czarna znakomicie będzie wyglądać w połączeniu z rajstopami ze szwem. Fantazyjne szale, którymi można ożywić kreację na wiele sposobów, są czymś, co także mieści się w konwencji tego stylu. Trzeba pamiętać, że klasyczna elegancja kocha najwyższej jakości materiały. Bez względu na to czy wybieramy tkaninę gładką, w groszki, czy w kwiaty, powinna ona być dobra gatunkowo.

Warto wiedzieć, że jednym z symboli klasycznej elegancji są perły. Sznur pereł na szyi kojarzy się ze stylem wypromowanym przez Coco Chanel i do dziś jest kwintesencją szyku i wyrafinowania.

Oceń artykuł

Styl klasyczna elegancja 0 (0)