Jak wybrać kostium kąpielowy?

Jak wybrać kostium kąpielowy?

Ostatnią rzeczą, na którą powinnaś zwracać, wybierając kostium kąpielowy jest… jego kolor czy wzór. Tak naprawdę istnieje bowiem dużo innych, ważniejszych cech takiego stroju. To drobnostki, które będą zmieniać twoją figurę w idealną.

Dwuczęściowy biały kostium kąpielowy

Reklama

  • Jeśli masz naprawdę spore piersi, to wybieraj kostium z szerokimi ramiączkami i fiszbinami. Pamiętaj, by nosić dodatki odwracające uwagę od biustu, jak na przykład bransoletka przy kostce.
  • Dla odmiany właścicielki małych biustów powinny zakładać kostiumy, które mają usztywniane miseczki. Świetnie będą też drapowania albo różnego rodzaju falbanki.
  • Masz wystający brzuch? Albo nieco za dużo fałdek w tych okolicach? Wybierz kostium zabudowany, jednoczęściowy, taki z koszulką albo po prostu owijaj się zmysłowym pareo.
  • Jeśli twoim problemem jest za duża sylwetka w ogóle, to wybieraj kostiumy modelujące, ze specjalnymi, sztywnymi wstawkami. Opcjonalnie możesz zwracać większą uwagę na wzory, np. wyszczuplające, czarne pasy po bokach.
  • Przy krótkich nogach świetnie sprawdzą się kostiumy mocno wycięte w okolicach bikini. Pamiętaj jednak o dokładnej depilacji!
  • Szerokie ramiona będą mniej widoczne, jeśli zrezygnujesz z kostiumów wiązanych wokół szyi.

Zawsze warto mieć przy sobie bardzo kolorową chustę, która sprawi, że zwrócisz uwagę na okolice bioder albo… zakryjesz to, co chcesz.

Oceń artykuł

Jak wybrać kostium kąpielowy? 0/5 (0 głosy)

Reklama

Powiązane artykuły

Najnowsze artykuły

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top