Moda z lat-20 tych – hołd chłopięcym krojom!

Moda z lat-20 tych – hołd chłopięcym krojom!

Nieustannie zachwyca cię moda z dawnych lat? W takim razie koniecznie dowiedz się, jakie trendy obowiązywały w latach 20-tych i stwórz piękne stylizacje na podstawie tej wiedzy.

Reklama

  • Sukienki z tamtego okresu miały obniżony stan – powodowało to efekt zwężonych bioder i zamaskowania talii. To kult chłopięcej sylwetki.
  • Do obowiązkowej stylizacji lat 20-tych należały opaski na głowę, które często ozdobione były różnymi piórkami.
  • Sztuczne perły, mała czarna i czarne rękawiczki – to modowe akcenty charakterystyczne dla tamtych lat.
  • Małe kapelusiki z opuszczonym rondem to też dodatek typowy dla lat 20-tych. Warto go mieć.
  • Aby nawiązać do tego okresu, wybieraj sukienki w stylu sportowym, włosy układaj w charakterystyczne loki i nie zapominaj o dodatkach.

Nie musisz tworzyć całych „retro stylizacji” – na co dzień może to wyglądać nieco dziwacznie. Raczej nawiązuj do tego stylu krojem sukienki czy efektownym dodatkiem.

Oceń artykuł

Moda z lat-20 tych – hołd chłopięcym krojom! 0/5 (0 głosy)

Reklama

Powiązane artykuły

Co nosić mając krótkie nogi?

Krótkie nogi mogą sprawiać wrażenie dłuższych, jeśli zastosujecie kilka sprawdzonych tricków. Pozostańcie wierne pewnym fasonom i połączeniom, a poczujecie się bardziej pewnie i atrakcyjnie.

Moda z lat 90-tych: słodki kicz w natarciu

Posiadasz jeszcze bluzę z nadrukiem ulubionego boys bandu albo poszarpane spodnie? Jeśli tak, niechybnie dorastałaś w latach 90-tych. Czasem warto na chwilę do nich wrócić.

Moda z lat 80-tych: kicz na piedestale

Plastik przelewający się z cekinami, błysk tańczący z ekscentrycznymi dodatkami, a do tego wszystkiego makijaż w całej palecie barw – kto tęskni za latami 80-tymi, prosimy podnieść rękę!

Moda lat 60-tych: maksi krok w stronę mini

Masz czasem wrażenie, że cofnęłaś się w czasie? To nie podróż, to moda powraca do lat 60-tych. Stylistyczne przyłączenie się do tej podróży naprawdę nie jest trudne.

Moda z lat 50-tych – kobiecość ma głos!

Talia – biust: na tej linii koncentrowały się stroje z lat 50-tych. Jak można się domyślić, okres ten należał do kobiet. I był jednym z najpiękniejszych w damskiej modzie.

Najnowsze artykuły

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top