Moda z lat-20 tych – hołd chłopięcym krojom!

Moda z lat-20 tych – hołd chłopięcym krojom!

Nieustannie zachwyca cię moda z dawnych lat? W takim razie koniecznie dowiedz się, jakie trendy obowiązywały w latach 20-tych i stwórz piękne stylizacje na podstawie tej wiedzy.

Reklama

  • Sukienki z tamtego okresu miały obniżony stan – powodowało to efekt zwężonych bioder i zamaskowania talii. To kult chłopięcej sylwetki.
  • Do obowiązkowej stylizacji lat 20-tych należały opaski na głowę, które często ozdobione były różnymi piórkami.
  • Sztuczne perły, mała czarna i czarne rękawiczki – to modowe akcenty charakterystyczne dla tamtych lat.
  • Małe kapelusiki z opuszczonym rondem to też dodatek typowy dla lat 20-tych. Warto go mieć.
  • Aby nawiązać do tego okresu, wybieraj sukienki w stylu sportowym, włosy układaj w charakterystyczne loki i nie zapominaj o dodatkach.

Nie musisz tworzyć całych „retro stylizacji” – na co dzień może to wyglądać nieco dziwacznie. Raczej nawiązuj do tego stylu krojem sukienki czy efektownym dodatkiem.

Reklama

Powiązane artykuły

Co nosić mając krótkie nogi?

Krótkie nogi mogą sprawiać wrażenie dłuższych, jeśli zastosujecie kilka sprawdzonych tricków. Pozostańcie wierne pewnym fasonom i połączeniom, a poczujecie się bardziej pewnie i atrakcyjnie.

Moda z lat 90-tych: słodki kicz w natarciu

Posiadasz jeszcze bluzę z nadrukiem ulubionego boys bandu albo poszarpane spodnie? Jeśli tak, niechybnie dorastałaś w latach 90-tych. Czasem warto na chwilę do nich wrócić.

Moda z lat 80-tych: kicz na piedestale

Plastik przelewający się z cekinami, błysk tańczący z ekscentrycznymi dodatkami, a do tego wszystkiego makijaż w całej palecie barw – kto tęskni za latami 80-tymi, prosimy podnieść rękę!

Moda lat 60-tych: maksi krok w stronę mini

Masz czasem wrażenie, że cofnęłaś się w czasie? To nie podróż, to moda powraca do lat 60-tych. Stylistyczne przyłączenie się do tej podróży naprawdę nie jest trudne.

Moda z lat 50-tych – kobiecość ma głos!

Talia – biust: na tej linii koncentrowały się stroje z lat 50-tych. Jak można się domyślić, okres ten należał do kobiet. I był jednym z najpiękniejszych w damskiej modzie.

Najnowsze artykuły

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top