Damskie modne mokasyny Minnetonka

Reklama

Nie martw się jednak, jeśli do nich nie należysz – na szczęście możesz bardzo szybko to zmienić.

Cechy

Mokasyny Minnetonka to obuwie pierwszych mieszkańców Ameryki. Dzisiejsze modele są oczywiście odpowiednio zmienione. Wykonane są z miękkiej skórki, nie posiadają sznurówek, za to mają cholewy – ale nie wszystkie egzemplarze.

Wygodne buty - mokasyny Minnetonka

Projektanci zadbali oczywiście również o to, aby mokasyny te występowały w przeróżnych kolorach i na różnych rodzajach podeszwy.

Czy są modne?

Jak najbardziej tak – sam fakt, że istnieją na modowym rynku od setek lat, potwierdza aktualność tego modelu obuwia.

Dla kogo i jak je nosić?

Mokasyny Minnetonka to buty, które pasują każdej kobiecie. Nie ma znaczenia, czy jesteś nastolatką, dojrzałą kobietą czy może starszą panią. Nieistotna jest także twoja waga ani rodzaj sylwetki – mokasyny te są dla ciebie odpowiednie.

Wygodne różnokolorowe mokasyny Minnetonka

Tak wielki poziom uniwersalności nie dotyczy za to okazji, na które możesz założyć te buty. Zasada jest jedna – to obuwie nadaje się tylko i wyłącznie na bardzo „luźne” okazje. Możesz założyć je na spotkanie z koleżankami, świetnie będą prezentowały się na zabawie plenerowej i podczas biesiadowania przy grillu. Nie ma też zastrzeżeń, by założyć je po prostu na zakupy.
A kiedy nie wolno zakładać tych butów? Analogicznie rzecz biorąc, nie pasują one do oficjalnych spotkań czy okazji. Nie zakładaj ich do pracy, na randkę albo na pogrzeb czy ślub.

Z czym je łączyć?

Jeśli nie masz pomysłu na stylizację z mokasynami w roli głównej, skorzystaj z kilku naszych wskazówek:

  • Mokasyny Minnetonka świetnie komponują się z postrzępionymi dżinsami – zwłaszcza z szortami.
  • Do takich butów pasują oryginalne t-shirty, chociaż raczej te w jednym kolorze.
  • Super dodatkiem do mokasynów jest szalik – takie zestawienie jest bardzo często wybierane przez gwiazdy.
  • W wersji jesiennej mokasyny genialnie komponują się z różnego rodzaju futrami albo futrzanymi kamizelkami. Nie zawahaj się sięgnąć po takie połączenie.
  • Pamiętaj – nigdy nie noś takich butów do skarpetek. Wolno ci je nosić tylko i wyłącznie na gołe stopy!
  • Mokasyny Minnetonka to obuwie nawiązujące do kultury indiańskiej. Uważaj jednak, by nie stać się „ofiarą mody” i nie dokładaj więcej takich akcentów tematycznych. Kamizelka z koralikami i charakterystyczny kapelusz z piórkiem plus mokasyny to już raczej przebranie na karnawał, a nie ciekawa kompozycja ciuchów.

Mokasyny Minnetonka to buty dla pewnych siebie dziewczyn. Jeśli nie czujesz się w nich dobrze – nie będziesz też tak wyglądała!

Oceń artykuł

Mokasyny Minnetonka – pozwól sobie na odrobinę dzikości 0 (0)