Jak nosić naszyjnik z białego złota?

Reklama

Białym złotem „zachłysnęliśmy się”, kiedy tylko pojawiło się na jubilerskim rynku. Obecnie stało się mniej modne, niektórzy głośno podkreślają, że jest zbyt podobne do srebra, aby płacić za nie o wiele więcej. Niemniej, nie brakuje też zwolenniczek noszenia naszyjników z białego złota. Jak je wybrać i do czego pasują?

Damski naszyjnik z białego złota
  • Ten typ naszyjnika pasuje każdej kobiecie, niezależnie od wzrostu, wagi, wieku czy koloru włosów. Trzeba jedynie zwracać uwagę na to, aby ozdoba nie była zbyt delikatna, jeśli mamy o kilka kilogramów za dużo.
  • Naszyjniki z białego złota najczęściej są bardzo delikatne i eleganckie. Nierzadko mają dołączony szlachetny kamień. Takie naszyjniki należy nosić tylko i wyłącznie do eleganckich kreacji – sukienek wieczorowych oraz koktajlowych.
  • Większe pole do popisu masz wtedy, jeśli twój naszyjnik jest w nowoczesnym stylu – czyli jest spory i geometryczny. Taki naszyjnik możesz nosić do każdej, codziennej stylizacji.
  • Uważaj na połączenia z kwiatowymi motywami, jeśli naszyjnik jest zdecydowanie nowoczesny. Możesz stworzyć „kłócącą się” kompozycję.

Jako, że białe złoto jest dosyć drogie, zastanów się kilka razy, zanim założysz taki naszyjnik na bardzo taneczną imprezę w klubie.