Do czego pasuje niebieska szminka?

Reklama

Spójrzmy prawdzie w oczy – czerwienie, róże i brązy są piękne, ale z czasem mogą się po prostu znudzić. Jeżeli właśnie tak odczuwasz w kontekście szminek, to koniecznie spróbuj super nowości, czyli niebieskiej pomadki do ust. Czy jest modna i jak ją nosić?

Niebieska pomadka do ust
  • Niebieska szminka to super modna propozycja, którą warto polecić odważnym dziewczynom. Podkreślmy – dziewczynom, bo z pewnością nie jest to kosmetyk przeznaczony dla kobiet dojrzałych.
  • Aby nosić niebieską szminkę na ustach, trzeba być nie tylko młodą kobietą, ale i mieć cerę bez skazy. Niebieski na ustach zdemaskuje pęknięte naczynka czy wypryski. Będzie zwracał uwagę na każda niedoskonałość cery i dodatkowo ją podkreślał.
  • Niebieska szminka pasuje zarówno brunetkom, jak i blondynkom. Nieco uważać na ten kolor muszą kobiety o rudych włosach – nie jest on im jednak zakazany.
  • Tak oryginalne usta wymagają bardzo delikatnego makijażu oczu (albo jego braku), będą bowiem i tak zwracać na siebie uwagę.
  • Nakładając niebieską szminkę, musisz być bardzo uważna. Odpada szybkie malowanie, skorzystaj z konturówki i pędzelka.

Bardziej chłodne odcienie niebieskiej szminki pasują kobietom o ciepłej karnacji. U bladych pań może powstać bowiem efekt sinych ust.