Kategoria: Botki

Damskie zamszowe botki

Botki, Obuwie

Jak nosić zamszowe botki?

Zamszowe botki to faworytki gwiazd. Nic w tym dziwnego, bo przecież to jedne z bardziej urzekających butów. A, że szalenie trudno utrzymać je w czystości? Cóż, coś za coś.

0

Markowe skórzane botki

Botki, Obuwie

Jak nosić botki?

Botki tylko dla długonogich”? Twórcy takich sloganów nie wiedzą, o czym mówią. Odpowiednia stylizacja sprawia, że botki wyglądają dobrze na każdej z nas.

0

Młodzieżowe botki na obcasie

Botki, Obuwie

Jak nosić botki na obcasie?

Botki mogą dużo poprawić w stylizacji, ale mogą też sporo zepsuć. Niestety, nosząc je, można popełnić dużo błędów. Na szczęście garstka informacji wystarczy, aby ich uniknąć.

0

Markowe skórzane botki

Botki, Obuwie

Jak wybrać skórzane botki?

Skórzane buty mają w sobie coś luksusowego, widocznego nawet z daleka. Gdy dodatkowo są to botki, to jeszcze dodatkowo są wyjątkowo modne. To wspaniałe połączenie.

0

Modne damskie botki z ćwiekami

Botki, Obuwie

Jakie botki z ćwiekami?

Czasy, w którym ćwieki dołączone były tylko do glanów, odeszły do lamusa. Teraz ten dodatek znajduje się na obuwiu najmodniejszych butów sezonu – czyli oczywiście na botkach.

0

Eleganckie damskie czarne botki

Botki, Obuwie

Jak wybrać czarne botki?

Czarne botki? Wiele kobiet je nosi. Ile z nich zdaje sobie jednak sprawę z faktu, że tego typu buty należy dopasować do rodzaju stylizacji? Bo przecież kategoria „czarne botki” to wiele rodzajów butów!

0

Markowe damskie botki z futerkiem

Botki, Obuwie

Jakie botki z futerkiem?

Botki z futerkiem już dawno przestały być synonimem kiczu. I świetnie, bo to jeden z tych modeli butów, które genialnie prezentują się na nogach zgrabnej kobiety.

0

Top