blog modowy dla kobiet

Kategoria Kozaki

Do czego nosić białe kozaki?

Długie damskie białe kozaki

Białe kozaki… słyszysz te westchnienia stylistek z całego świata? No cóż, ten model butów nie cieszy się uwielbieniem. Może czasem po prostu nie warto ryzykować z ich noszeniem. Ot, na wszelki wypadek.

Czytaj całość...

Jakie kozaki do krótkich nóg?

Damskie kozaki do krótkich nóg

Niskie panie często czują się pokrzywdzone, patrząc na bardzo długie nogi koleżanek. A przecież wystarczy zasięgnąć informacji tu i tam, przejść się po sklepach, wybrać coś odpowiedniego i cieszyć się nogami, które chociaż wyglądają na dłuższe.

Czytaj całość...

Jak nosić muszkieterki?

Damskie czarne muszkieterki

Muszkieterki, ach, muszkieterki! Przepiękne buty, które tak rzadko widzimy na zgrabnych nogach. A szkoda, bo przecież nie ma łatwiejszego sposobu na podkreślenie ich piękna.

Czytaj całość...

Jak wybrać kozaki na obcasie?

Damskie skórzane kozaki na obcasie

Jesień i zima to dwa okresy, w których godzimy się z płaskimi butami. Nie wszystkie jednak kobiety czują taką potrzebę – dla niektórych jest to wręcz znakomita okazja, aby pokazać się w najmodniejszych kozakach na wysokim obcasie.

Czytaj całość...

Kawaleryjki

Czarne damskie kawaleryjki Frye

Niektóre stylizacje wymagają wyjątkowego, barwnego i oryginalnego podkreślenia. I właśnie wtedy warto sięgnąć na przykład po kawaleryjki firmy Frye. Buty urzekające wyglądem i oczywiście wygodą.

Czytaj całość...