Kategoria: Kozaki

Skórzane modne czarne muszkieterki

Kozaki, Obuwie

Jak nosić czarne muszkieterki?

Trudno o piękniejszy widok dla żądnego dobrych stylizacji oka, niż kobieta w czarnych muszkieterkach na obcasie i idealnie dopasowanej stylizacji. To taka wisienka na modowym torcie.

0

Zimowe damskie zielone kozaki

Kozaki, Obuwie

Do czego nosić zielone kozaki?

Oryginalność prezentuje się różnie. Czasem przez mówienie prawdy prosto w oczy, czasem przez oryginalną stylizację, a czasami… przez kupienie zielonych kozaków.

0

Długie damskie białe kozaki

Kozaki, Obuwie

Do czego nosić białe kozaki?

Białe kozaki… słyszysz te westchnienia stylistek z całego świata? No cóż, ten model butów nie cieszy się uwielbieniem. Może czasem po prostu nie warto ryzykować z ich noszeniem. Ot, na wszelki wypadek.

0

Modne damskie szare kozaki

Kozaki, Obuwie

Do czego nosić szare kozaki?

Małe dziewczynki na widok szarych butów robią minę rozczarowania – no bo co, szary? Gdy dorosną, od razu pobiegną po szare kozaki – wszak to jeden z największych modowych trendów.

0

Damskie granatowe kozaki

Kozaki, Obuwie

Do czego nosić granatowe kozaki?

Czy kobieta potrzebuje granatowych kozaków, skoro nie są uniwersalne? Cóż, to trochę tak, jakby spytać, po co kupujemy czekoladę, skoro możemy bez niej żyć. Wszystko dla przyjemności!

0

Damskie kozaki do krótkich nóg

Kozaki, Obuwie

Jakie kozaki do krótkich nóg?

Niskie panie często czują się pokrzywdzone, patrząc na bardzo długie nogi koleżanek. A przecież wystarczy zasięgnąć informacji tu i tam, przejść się po sklepach, wybrać coś odpowiedniego i cieszyć się nogami, które chociaż wyglądają na dłuższe.

0

Modne kozaki do sukienki

Kozaki, Obuwie

Jakie kozaki do sukienki?

Czasem zaskakujące połączenia modowe są tymi najbardziej trafionymi. Jest tak na przykład w przypadku kozaków i sukienki. Cudowna stylizacja!

0

Damskie czarne muszkieterki

Kozaki, Obuwie

Jak nosić muszkieterki?

Muszkieterki, ach, muszkieterki! Przepiękne buty, które tak rzadko widzimy na zgrabnych nogach. A szkoda, bo przecież nie ma łatwiejszego sposobu na podkreślenie ich piękna.

0

Damskie skórzane kozaki na obcasie

Kozaki, Obuwie

Jak wybrać kozaki na obcasie?

Jesień i zima to dwa okresy, w których godzimy się z płaskimi butami. Nie wszystkie jednak kobiety czują taką potrzebę – dla niektórych jest to wręcz znakomita okazja, aby pokazać się w najmodniejszych kozakach na wysokim obcasie.

0

Skórzane damskie kozaki na zimę

Kozaki, Obuwie

Jak wybrać kozaki na zimę?

O ile wiosną możemy postawić przede wszystkim na wygląd, zima wymaga skierowania uwagi również na wygodę… i bezpieczeństwo. Warto o tym pamiętać, wybierając buty.

0

Czarne damskie kawaleryjki Frye

Kawaleryjki, Kozaki, Obuwie

Kawaleryjki

Niektóre stylizacje wymagają wyjątkowego, barwnego i oryginalnego podkreślenia. I właśnie wtedy warto sięgnąć na przykład po kawaleryjki firmy Frye. Buty urzekające wyglądem i oczywiście wygodą.

0

Top