Kategoria: Szpilki

Wysokie czarne szpilki

Obuwie, Szpilki

Jak wybrać szpilki?

Szpilki, szpileczki, ja wszystkie was buteczki – tak można by podsumować kobiecą miłość do szpilek. Niestety, te popularne buty nie pasują każdej z nas. I warto o tym pamiętać.

0

Wysoka beżowa szpilka na koturnie

Obuwie, Szpilki

Jak nosić szpilki na koturnie?

Zdania na temat koturnów, a dokładnie szpilek na koturnie, są bardzo podzielone. Według nich to zabranie butom całej kobiecości, ale zdaniem innych – super pomysł na urozmaicenie stylu. Ja jestem za tym drugim!

0

Damskie buty pasujące do szarych spodni

Obuwie, Szpilki

Jakie buty do szarych spodni?

Wszystkie kolory są warte uwagi. Nawet te pozornie nudne, czyli np. szary. Wiele kobiet wie, że wystarczy go przełamać, np. czerwonymi butami, by osiągnąć świetny efekt.

0

Trzy modne buty na obcasie

Obuwie, Szpilki

Jakie buty na obcasie?

Niemal każda kobieta regularnie nosi obcasy. Zaskakujące jest zatem, że tak niewiele pań decyduje się na przeróżne modele takich butów. A przecież buty na wysokich obcasach to nie synonim szpilek!

0

Damskie buty pasujące do pomarańczowej sukienki

Obuwie, Szpilki

Jakie buty do pomarańczowej sukienki?

Pomarańczowe sukienki nie są może absolutnym hitem sezonu, ale nie odeszły do modowego lamusa. Nadal robią to, co kiedyś – dodają kobiecie świeżości i lekkości. Oczywiście tylko wtedy, jeśli są dobrze skomponowane z butami.

0

Modne buty do beżowej sukienki

Obuwie, Szpilki

Jakie buty do beżowej sukienki?

Beż jest bardzo uniwersalny, ale jak wszystko, nie może być używany w nadmiarze. Warto to wiedzieć szczególnie wtedy, gdy planujemy zrobić furorę, zakładamy beżową sukienkę i szukamy do nich butów.

0

Damskie buty pasujące do białej sukienki

Obuwie, Szpilki

Jakie buty do białej sukienki?

Biała sukienka potrafi wiele zdziałać. Dodać niewinności, kobiecości, świeżości... Trzeba jednak pamiętać, że monotematyczność też nie jest dobra. I wybrać takie buty, które „odetną” nas od bieli.

0

Damskie buty pasujące do łososiowej sukienki

Obuwie, Szpilki

Jakie buty do łososiowej sukienki?

Łososiowy to pozornie prosty kolor, ale w rzeczywistości ma w sobie mnóstwo barw. Nieco pomarańczowego, trochę różowego, ciut beżowego… może dlatego tak trudno jest dobrać do niego obuwie.

0

Szpilki na wysokim obcasie

Obuwie, Szpilki

Jak chodzić w szpilkach?

Mówi się, że kobiety są stworzone do chodzenia w szpilkach. Ale prawda jest taka, że piękny chód na wysokich butach wymaga wielu godzin treningu, a często nawet i wrodzonego talentu.

0

Damskie buty pasujące do szarej sukienki

Obuwie, Szpilki

Jakie buty do szarej sukienki?

Czasem bardzo prosty kolor potrafi sprawić nam kilka problemów. Jest tak na przykład w sytuacji, gdy wybieramy dodatki do szarej sukienki. Niby banał, ale jak tu dobrać buty?

0

Wysokie damskie szpilki

Obuwie, Szpilki

Moda na poziomie – superwysokie obcasy

Każda kobiety marzy o nogach do samego nieba. A te mogą zapewnić tylko naprawdę wysokie szpilki. Tylko ten rodzaj obuwia usatysfakcjonuje cię w 100%, jeśli marzysz o pokazaniu się w najbardziej kobiecym i zmysłowym wydaniu.

0

Wysokie szpilki do czarnej sukienki

Obuwie, Szpilki

Jakie buty do czarnej sukienki?

Niektóre panie mają, niestety, tendencję do ubierania się w dokładnie tę samą nutę, bez cienia szaleństwa. Jak czarna sukienka, to czarne buty… a przecież właśnie tę kreację należy wykorzystać do pokazania kolorowych szpilek ze swojej szafy.

0

Szpilki do zielonej sukienki

Obuwie, Szpilki

Jakie buty do zielonej sukienki?

Zielono mi… zdaje się, że cały modowy świat nuci wiosną tę właśnie melodię. Niestety, część śpiewających zdecydowanie fałszuje, jeśli by wziąć pod uwagę dobór butów do zielonej sukienki…

0

Wysokie buty do czerwonej sukienki

Obuwie, Szpilki

Jakie buty do czerwonej sukienki?

Nie istnieje bardziej zmysłowy kolor, niż czerwień i doskonale wiedzą o tym kobiety, które zakładają kreacje o tej właśnie barwie. I jeśli nie popełniają modowego błędu z doborem butów, to efekt jest absolutnie genialny.

0

Wysokie szpilki do żółtej sukienki

Obuwie, Szpilki

Jakie buty do żółtej sukienki?

Boimy się koloru. Czarne i beżowe sukienki, czasem pojawi się jakiś blady róż. Szkoda, bo na przykład żółta kreacja w połączeniu z czarnymi butami Mary Jane to naprawdę genialny pomysł na podkreślenie siebie.

0

Jasne klasyczne buty do ślubu

Obuwie, Szpilki

Jakie wybrać buty na ślub cywilny?

Podobno to panny młode, które biorą ślub kościelny, najbardziej „rzucają się w oczy”. Nie każdy jednak wie, że to właśnie ślub cywilny pozwala na nieco więcej szaleństwa. A co za tym idzie – umożliwia większy zachwyt otoczenia.

0

Kolorowe, wysokie buty na wesele

Obuwie, Szpilki

Jakie wybrać buty na wesele?

Buty na wesele… temat rzeka. Zwolenniczki olśniewania zaryzykują wszystko, by wyglądać fenomenalnie – nawet zgodzą się na odciski i otarcia. Ale czy to naprawdę jedyne wyjście, by wyglądać pięknie?

0

Top