blog modowy dla kobiet

Kategoria Szpilki

Jak wybrać szpilki?

Wysokie czarne szpilki

Szpilki, szpileczki, ja wszystkie was buteczki – tak można by podsumować kobiecą miłość do szpilek. Niestety, te popularne buty nie pasują każdej z nas. I warto o tym pamiętać.

Czytaj całość...

Jak nosić szpilki na koturnie?

Wysoka beżowa szpilka na koturnie

Zdania na temat koturnów, a dokładnie szpilek na koturnie, są bardzo podzielone. Według nich to zabranie butom całej kobiecości, ale zdaniem innych – super pomysł na urozmaicenie stylu. Ja jestem za tym drugim!

Czytaj całość...

Jakie buty na obcasie?

Trzy modne buty na obcasie

Niemal każda kobieta regularnie nosi obcasy. Zaskakujące jest zatem, że tak niewiele pań decyduje się na przeróżne modele takich butów. A przecież buty na wysokich obcasach to nie synonim szpilek!

Czytaj całość...

Jakie buty do pomarańczowej sukienki?

Damskie buty pasujące do pomarańczowej sukienki

Pomarańczowe sukienki nie są może absolutnym hitem sezonu, ale nie odeszły do modowego lamusa. Nadal robią to, co kiedyś – dodają kobiecie świeżości i lekkości. Oczywiście tylko wtedy, jeśli są dobrze skomponowane z butami.

Czytaj całość...

Jakie buty do beżowej sukienki?

Modne buty do beżowej sukienki

Beż jest bardzo uniwersalny, ale jak wszystko, nie może być używany w nadmiarze. Warto to wiedzieć szczególnie wtedy, gdy planujemy zrobić furorę, zakładamy beżową sukienkę i szukamy do nich butów.

Czytaj całość...

Jakie buty do białej sukienki?

Damskie buty pasujące do białej sukienki

Biała sukienka potrafi wiele zdziałać. Dodać niewinności, kobiecości, świeżości… Trzeba jednak pamiętać, że monotematyczność też nie jest dobra. I wybrać takie buty, które „odetną” nas od bieli.

Czytaj całość...

Jak chodzić w szpilkach?

Szpilki na wysokim obcasie

Mówi się, że kobiety są stworzone do chodzenia w szpilkach. Ale prawda jest taka, że piękny chód na wysokich butach wymaga wielu godzin treningu, a często nawet i wrodzonego talentu.

Czytaj całość...

Jakie buty do czarnej sukienki?

Wysokie szpilki do czarnej sukienki

Niektóre panie mają, niestety, tendencję do ubierania się w dokładnie tę samą nutę, bez cienia szaleństwa. Jak czarna sukienka, to czarne buty… a przecież właśnie tę kreację należy wykorzystać do pokazania kolorowych szpilek ze swojej szafy.

Czytaj całość...

Jakie buty do zielonej sukienki?

Szpilki do zielonej sukienki

Zielono mi… zdaje się, że cały modowy świat nuci wiosną tę właśnie melodię. Niestety, część śpiewających zdecydowanie fałszuje, jeśli by wziąć pod uwagę dobór butów do zielonej sukienki…

Czytaj całość...

Jakie buty do czerwonej sukienki?

Wysokie buty do czerwonej sukienki

Nie istnieje bardziej zmysłowy kolor, niż czerwień i doskonale wiedzą o tym kobiety, które zakładają kreacje o tej właśnie barwie. I jeśli nie popełniają modowego błędu z doborem butów, to efekt jest absolutnie genialny.

Czytaj całość...

Jakie buty do żółtej sukienki?

Wysokie szpilki do żółtej sukienki

Boimy się koloru. Czarne i beżowe sukienki, czasem pojawi się jakiś blady róż. Szkoda, bo na przykład żółta kreacja w połączeniu z czarnymi butami Mary Jane to naprawdę genialny pomysł na podkreślenie siebie.

Czytaj całość...

Jakie wybrać buty na ślub cywilny?

Jasne klasyczne buty do ślubu

Podobno to panny młode, które biorą ślub kościelny, najbardziej „rzucają się w oczy”. Nie każdy jednak wie, że to właśnie ślub cywilny pozwala na nieco więcej szaleństwa. A co za tym idzie – umożliwia większy zachwyt otoczenia.

Czytaj całość...

Jakie wybrać buty na wesele?

Kolorowe, wysokie buty na wesele

Buty na wesele… temat rzeka. Zwolenniczki olśniewania zaryzykują wszystko, by wyglądać fenomenalnie – nawet zgodzą się na odciski i otarcia. Ale czy to naprawdę jedyne wyjście, by wyglądać pięknie?

Czytaj całość...