Kategoria: Bluzki

Czarny golf damski

Bluzki, Odzież

Jak nosić czarny golf?

Czarny golf nosimy często „ot tak”, do jeansów i obojętnie jakich butów. Warto zmienić ten zwyczaj, bo taki właśnie sweterek stanowi idealną bazę dla cudownych stylizacji. I do tego takich, które nie wymagają wielkiego wysiłku!

0

Czerwony golf - stylizacja z czarnymi spodniami

Bluzki, Odzież

Jak nosić czerwony golf?

Niektóre nasze ubrania traktujemy… po macoszemu. Jest tak na przykład z czerwonym golfem – nie wkładamy dużo wysiłku w skomponowanie go z innymi ubraniami. A przecież należy mu się „porządna” stylizacja!

0

Trzy czerwone bluzki

Bluzki, Odzież

Do czego pasuje czerwona bluzka?

Kiedyś unikano czerwieni, które kojarzyły się dwuznacznie. Dotyczyło to nie tylko czerwonych paznokci, ale i… bluzek w tym kolorze. Na szczęście czasy te należą już do przeszłości.

0

Markowe czarne bluzki

Bluzki, Odzież

Do czego pasuje czarna bluzka?

Czerń, czerń, czerń… jest jej mnóstwo w naszych czasach, a spora część to bluzki. Nic dziwnego, że kochamy ten kolor – trudno o drugi, który byłby równie uniwersalny i elegancki.

0

Markowe szare bluzki

Bluzki, Odzież

Do czego pasuje szara bluzka?

Szare bluzeczki – niby niepozorne, a dodają noszącej niepozornej elegancji. W dodatku są świetną bazą stylizacji. Z nimi w roli głównej można wyglądać albo bardziej elegancko albo zadziornie.

0

Tuniki - bluzki do legginsów

Bluzki, Odzież

Jaka bluzka do legginsów?

Legginsy albo się kocha albo nienawidzi. Kochające je zwykle wiedzą, jak je nosić. Nienawidzący też powinni się nauczyć – od nienawiści do miłości przecież tylko jeden krok.

0

Modne bluzki do tiulowej spódnicy

Bluzki, Odzież

Jaka bluzka do tiulowej spódnicy?

Tiul kojarzy się z cukierkowatością, ale… współczesne dziewczyny doskonale wiedzą, jak przełamać to skojarzenie. Wystarczy odpowiedni zmysł przy dobieraniu bluzek i dodatków, by coś przesłodkiego stało się idealnie wyważoną stylizacją.

0

Modne bluzki do długiej spódnicy

Bluzki, Odzież

Jaka bluzka do długiej spódnicy?

Piękna, długa i zwiewna spódnica – trudno znaleźć coś bardziej urzekającego i dziewczęcego. Czasem co prawda panie niszczą ten wspaniały efekt, niefortunnie dobierając bluzki, ale… na szczęście na pomoc przychodzi Internet i szereg modowych rad.

0

Markowe bluzki do rozkloszowanej spódnicy

Bluzki, Odzież

Jaka bluzka do rozkloszowanej spódnicy?

Ołówkowe tu, ołówkowe tam… wszystkie już wiemy, jak, kiedy i do czego nosić ołówkowe spódnice. A te rozkloszowane? Na szczęście modowy świat nie zapomina i zawsze ma w zanadrzu rozwiązania dla tych, którzy zadają takie pytania.

0

Top