Kategoria: Jeansy

Jeansy z centymetrem

Jeansy, Odzież

Jak dobrać rozmiar jeansów?

Czy zakup spodni jeansowych może być skomplikowany? Teoretycznie nie, ale patrząc na metki, można zmienić zdanie… Dlatego tak ważne jest, aby poświęcić chwilę i zapamiętać ten swój, jedyny rozmiar.

0

Wąskie spodnie rurki na wieszakach

Jeansy, Odzież

Dla kogo wąskie rurki?

Modne, stylowe i wspaniale podkreślające figurę – nic dziwnego, że rurki szybko podbiły modowy świat. Z drugiej strony, to „podkreślenie” figury nie zawsze wychodzi nam na zdrowie. Nie każdy bowiem o tym wie, ale by dobrze wyglądać w rurkach, trzeba spełnić kilka ważnych warunków.

0

Cztery pary jeansów bootcut

Jeansy, Odzież

Jak nosić jeansy bootcut?

Jeansy powinny być przede wszystkim wygodne. I wiedzieli o tym dokładnie projektanci jeansów typu bootcut. Spodni, które właśnie z hukiem wracają do naszych szaf.

0

Młodzieżowe wiosenne jeansy w kwiaty

Jeansy, Odzież

Jak nosić jeansy w kwiaty?

Spodnie w kwiatuszki stały się nagle modowym fenomenem. Wszyscy chcą je nosić… i słusznie, bo to naprawdę ciekawa propozycja stylistyczna. Zwłaszcza, gdy mówimy o jeansach w kwiatuszki.

0

Modne damskie jeansy rurki

Jeansy, Odzież

Jakie jeansy rurki?

Łączą najmodniejszy materiał i najmodniejszy fason. Co to jest? Oczywiście zgadłaś, jeśli stwierdziłaś, że jeansowe rurki. To najmodniejsze i najkorzystniejsze dla figury spodnie.

0

Modne damskie jeansy slim fit

Jeansy, Odzież

Jakie jeansy slim fit?

Kiedyś były po prostu jeansy. Dzisiaj są jeansy slim fit i inne. Czy to źle? Absolutnie nie. W świecie mody różnorodność jest bardzo dobrze widziana.

0

Jeansowe damskie ogrodniczki

Jeansy, Odzież

Jakie wybrać ogrodniczki?

Jeszcze niedawno ogrodniczki kojarzyły się tylko z ubraniem ciążowym. Moda pokonuje jednak kolejne kroki milowe i właśnie przygarnęła ogrodniczki do strojów codziennych.

0

Cztery pary damskich modnych jeansów

Jeansy, Odzież

Jak wybrać modne jeansy?

Trudno właściwie znaleźć coś, co zmienia się równie szybko, jak moda. Dlatego np. odpowiedź na pytanie o modne jeansy nigdy nie będzie taka sama.

0

Młodzieżowe spodnie marmurki

Jeansy, Odzież

Jakie jeansy marmurki?

Czy jeansy mogą przypominać marmur? Ten, kto odpowie „nie”, najwidoczniej nie śledzi modowych nowości. Ale na pewno nie ma w tym gronie modnych kobiet.

0

Cztery pary modnych damskich markowych jeansów

Jeansy, Odzież

Jak wybrać markowe jeansy?

Markowe spodnie mają jedną, wielką zaletę – zawsze pozostają w modzie i najczęściej są super trwałe. Oczywiście i tutaj obowiązują różne kanony i style, dlatego zawsze warto się dobrze zastanowić, zanim tak wydamy pieniądze.

0

Damski jeans stretch

Jeansy, Odzież

Dla kogo jeans stretch?

Jeansy ze stretchu? Oczywiście, że warto je nosić. Ich ogromną zaletą jest między innymi to, że pasują niemal każdej kobiecie. O ile oczywiście nie mówimy o wymagających jegginsach.

0

Damskie granatowe jeansy

Jeansy, Odzież

Jak nosić granatowe jeansy?

Są ubrania tak szalenie uniwersalne, że aż zapominamy czasem, że mogą tworzyć część wyjątkowej stylizacji. Takim elementem garderoby są granatowe jeansy. Niby zwykłe, a potrafią być bazą dla czegoś zupełnie niezwykłego.

0

Damskie czerwone jeansy

Jeansy, Odzież

Jak nosić czerwone jeansy?

„Wyzywający czerwony”? Nie, dziś już nikt nie używa takich określeń. Modny czerwony, czerwony na czasie - to już prędzej. Zwłaszcza, gdy mówimy np. o spodniach w tym kolorze.

0

Modne super slim fit jeansy

Jeansy, Odzież

Dla kogo super slim fit jeans?

W dzisiejszych oznaczeniach jeansów bardzo łatwo można się pogubić. Np. kiedy mamy do czynienia z „super slim fit” to nie wiadomo, czy są to spodnie wyszczuplające, czy dla szczupłych. Najlepiej po prostu… je zmierzyć.

0

Top