blog modowy dla kobiet

Kategoria Koszule

Do czego pasuje szara koszula?

Markowe szare koszule

Szarości są z jednej strony tajemnicze, z drugiej bardzo surowe. To wysmakowane połączenie sprzyja zdobywaniu przez nie rynku modowego. Dlatego też tak często możemy zobaczyć kobiety w koszulach… właśnie szarych.

Czytaj całość...

Do czego pasuje czarna koszula?

Trzy damskie czarne koszule

W każdym ubraniu w kolorze czarnym jest coś urzekającego, eleganckiego i tajemniczego. Wiedzą o tym doskonale panie, które posiadają w swojej szafie co najmniej jedną czarną koszulę. Ot, na wszelki wypadek.

Czytaj całość...

Jaka koszula do muchy?

Męskie koszule pasujące do muchy

Wydawałoby się, że to świat damskiej mody jest skomplikowany. Nic bardziej mylnego – wystarczy zerknąć na niuanse dotyczące zestawień „mucha – koszula” aby przekonać się, że i panowie nie mają łatwego życia.

Czytaj całość...

Jaka koszula na wesele?

Męskie modne koszule na wesele

Skupienie się na wyglądzie tylko i wyłącznie partnerki, gdy para idzie na wesele, to popularny błąd. A przecież mężczyzna musi również świetnie się prezentować, czyli kupić sobie na przykład porządną koszulę.

Czytaj całość...

Jaka koszula do garnituru?

Męskie koszule pasujące do garnituru

Nudna stylizacja mężczyzny w garniturze to nie oczywistość. Może być barwniej, żywiej i przez to wcale nie mniej elegancko. Wystarczy tylko odrobina kreatywności i pozostawienie w tyle nieśmiertelnej, białej koszuli.

Czytaj całość...

Jak nosić koszule?

Męskie koszule

Koszule, koszule, koszule… temat niby banalny, ale jego znawcy doskonale wiedzą, że w największych banałach kryje się podstęp. Warto zatem nie podchodzić do tematu banalnie i dokładnie go poznać.

Czytaj całość...

Jak prasować koszulę?

Markowe damskie koszule

Ze świecą znaleźć miłośnika prasowania koszul – to po prostu dość trudne wyzwanie, jeśli zakładamy, że koszula ma być naprawdę dobrze wygładzona. Na szczęście istnieje kilka ogólnych uwag i punktów, dzięki którym i ta czynność staje się o wiele łatwiejsza.

Czytaj całość...

Jakie spodnie do koszuli?

Damskie spodnie do koszuli

W świecie mody teoretycznie wszystkie połączenia są już nam dobrze znane. W praktyce okazuje się, że bardzo często kobiety nie zdają sobie sprawy z tego, co wolno, a czego nie wolno – na przykład w kontekście spodni odpowiednich do koszuli. Efekty bywają – niestety, opłakane.

Czytaj całość...