Kategoria: Koszule

Trzy czerwone koszule

Koszule, Odzież

Do czego pasuje czerwona koszula?

Jak często nosisz czerwone koszule? Rzadko? W takim razie popełniasz błąd, bo dzięki takiej koszuli możesz stworzyć cudownie kobiecą stylizacją i to niewielkim kosztem czy wysiłkiem.

0

Trzy niebieskie koszule

Koszule, Odzież

Do czego pasuje niebieska koszula?

Niebieski nie bez powodu nazywany jest królewskim kolorem – dodaje klasy i uroku. Warto więc, niezależnie od figury, zadbać o posiadanie w szafie kilku ubrań w takim właśnie odcieniu.

0

Trzy damskie żółte koszule

Koszule, Odzież

Do czego pasuje żółta koszula?

Żółta koszula? Wielu z nas prycha na samą myśl, żartując o kurczakach. Cóż za nieporozumienie! Żółta koszula może być nie tylko świetnie dobrana, ale też wyjątkowo elegancka.

0

Markowe szare koszule

Koszule, Odzież

Do czego pasuje szara koszula?

Szarości są z jednej strony tajemnicze, z drugiej bardzo surowe. To wysmakowane połączenie sprzyja zdobywaniu przez nie rynku modowego. Dlatego też tak często możemy zobaczyć kobiety w koszulach… właśnie szarych.

0

Markowe różowe koszule

Koszule, Odzież

Do czego pasuje różowa koszula?

Różowy jest jednym z najbardziej uroczych kolorów na świecie, więc sięgają po niego niemal wszystkie kobiety i kobietki. Niektóre nawet pozwalają mu „osiąść” na bardzo poważnej… koszuli.

0

Trzy damskie czarne koszule

Koszule, Odzież

Do czego pasuje czarna koszula?

W każdym ubraniu w kolorze czarnym jest coś urzekającego, eleganckiego i tajemniczego. Wiedzą o tym doskonale panie, które posiadają w swojej szafie co najmniej jedną czarną koszulę. Ot, na wszelki wypadek.

0

Męskie koszule pasujące do muchy

Koszule, Odzież

Jaka koszula do muchy?

Wydawałoby się, że to świat damskiej mody jest skomplikowany. Nic bardziej mylnego – wystarczy zerknąć na niuanse dotyczące zestawień „mucha – koszula” aby przekonać się, że i panowie nie mają łatwego życia.

0

Męskie modne koszule na wesele

Koszule, Odzież

Jaka koszula na wesele?

Skupienie się na wyglądzie tylko i wyłącznie partnerki, gdy para idzie na wesele, to popularny błąd. A przecież mężczyzna musi również świetnie się prezentować, czyli kupić sobie na przykład porządną koszulę.

0

Męskie koszule pasujące do garnituru

Koszule, Odzież

Jaka koszula do garnituru?

Nudna stylizacja mężczyzny w garniturze to nie oczywistość. Może być barwniej, żywiej i przez to wcale nie mniej elegancko. Wystarczy tylko odrobina kreatywności i pozostawienie w tyle nieśmiertelnej, białej koszuli.

0

Męskie koszule

Koszule, Odzież

Jak nosić koszule?

Koszule, koszule, koszule… temat niby banalny, ale jego znawcy doskonale wiedzą, że w największych banałach kryje się podstęp. Warto zatem nie podchodzić do tematu banalnie i dokładnie go poznać.

0

Markowe damskie koszule

Koszule, Odzież

Jak prasować koszulę?

Ze świecą znaleźć miłośnika prasowania koszul – to po prostu dość trudne wyzwanie, jeśli zakładamy, że koszula ma być naprawdę dobrze wygładzona. Na szczęście istnieje kilka ogólnych uwag i punktów, dzięki którym i ta czynność staje się o wiele łatwiejsza.

0

Damskie spodnie do koszuli

Koszule, Odzież

Jakie spodnie do koszuli?

W świecie mody teoretycznie wszystkie połączenia są już nam dobrze znane. W praktyce okazuje się, że bardzo często kobiety nie zdają sobie sprawy z tego, co wolno, a czego nie wolno – na przykład w kontekście spodni odpowiednich do koszuli. Efekty bywają – niestety, opłakane.

0

Top