Do czego pasuje czerwona koszula?
Jak często nosisz czerwone koszule? Rzadko? W takim razie popełniasz błąd, bo dzięki takiej koszuli możesz stworzyć cudownie kobiecą stylizacją i to niewielkim kosztem czy wysiłkiem.
Jak często nosisz czerwone koszule? Rzadko? W takim razie popełniasz błąd, bo dzięki takiej koszuli możesz stworzyć cudownie kobiecą stylizacją i to niewielkim kosztem czy wysiłkiem.
Niebieski nie bez powodu nazywany jest królewskim kolorem – dodaje klasy i uroku. Warto więc, niezależnie od figury, zadbać o posiadanie w szafie kilku ubrań w takim właśnie odcieniu.
Piękna, głęboka zieleń ma w sobie coś zmysłowego. Dlatego właśnie tak szybko zawładnęła wybiegami mody w tym sezonie. I dlatego tak wiele kobiet nosi ją na koszuli.
Ciepłe, kojarzone z jesienią albo kawą… Brązy od zawsze kojarzą się dobrze. Czy można zatem się dziwić, że projektanci tak lubią umieszczać je np. na koszulach?
Żółta koszula? Wielu z nas prycha na samą myśl, żartując o kurczakach. Cóż za nieporozumienie! Żółta koszula może być nie tylko świetnie dobrana, ale też wyjątkowo elegancka.
Kochamy granatowe kolory, a zatem i granatowe koszule. Są mniej oficjalne od białych, a jednocześnie nadal mają w sobie tę szczyptę elegancji, której pragnie każda kobieta.
Szarości są z jednej strony tajemnicze, z drugiej bardzo surowe. To wysmakowane połączenie sprzyja zdobywaniu przez nie rynku modowego. Dlatego też tak często możemy zobaczyć kobiety w koszulach… właśnie szarych.
Różowy jest jednym z najbardziej uroczych kolorów na świecie, więc sięgają po niego niemal wszystkie kobiety i kobietki. Niektóre nawet pozwalają mu „osiąść” na bardzo poważnej… koszuli.
W każdym ubraniu w kolorze czarnym jest coś urzekającego, eleganckiego i tajemniczego. Wiedzą o tym doskonale panie, które posiadają w swojej szafie co najmniej jedną czarną koszulę. Ot, na wszelki wypadek.
Już małe dziewczynki znają magię elegancji białej koszuli. Dorosłe kobiety wiedzą, że takie ubranie to świetna okazja do podkreślenia swojego wysmakowanego stylu.
Wybór koszuli na studniówkę jest dla młodego mężczyzny małym wprowadzeniem w świat samodzielnych, dorosłych, modowych decyzji. To trudny, ale wdzięczny świat.
Niezależnie od tego, czy wpuścisz ją w spodnie i zwiążesz paskiem, czy pozwolisz jej luźno falować wokół twojego ciała – będziesz wyglądała fantastycznie. Ta magia to oczywiście zasługa męskiej, białej koszuli.
Wydawałoby się, że to świat damskiej mody jest skomplikowany. Nic bardziej mylnego – wystarczy zerknąć na niuanse dotyczące zestawień „mucha – koszula” aby przekonać się, że i panowie nie mają łatwego życia.
Skupienie się na wyglądzie tylko i wyłącznie partnerki, gdy para idzie na wesele, to popularny błąd. A przecież mężczyzna musi również świetnie się prezentować, czyli kupić sobie na przykład porządną koszulę.
Nudna stylizacja mężczyzny w garniturze to nie oczywistość. Może być barwniej, żywiej i przez to wcale nie mniej elegancko. Wystarczy tylko odrobina kreatywności i pozostawienie w tyle nieśmiertelnej, białej koszuli.
Koszule, koszule, koszule… temat niby banalny, ale jego znawcy doskonale wiedzą, że w największych banałach kryje się podstęp. Warto zatem nie podchodzić do tematu banalnie i dokładnie go poznać.
Ze świecą znaleźć miłośnika prasowania koszul – to po prostu dość trudne wyzwanie, jeśli zakładamy, że koszula ma być naprawdę dobrze wygładzona. Na szczęście istnieje kilka ogólnych uwag i punktów, dzięki którym i ta czynność staje się o wiele łatwiejsza.
W świecie mody teoretycznie wszystkie połączenia są już nam dobrze znane. W praktyce okazuje się, że bardzo często kobiety nie zdają sobie sprawy z tego, co wolno, a czego nie wolno – na przykład w kontekście spodni odpowiednich do koszuli. Efekty bywają – niestety, opłakane.