blog modowy dla kobiet

Kategoria Kurtki

Jaka kurtka na jesień?

Młodzieżowe kurtki na jesień

Wiele z nas kurtkę na jesień traktuje jako coś, do czego nie trzeba przywiązywać uwagi, bo jest noszone krótko. To błąd, bo przecież przez te kilka miesięcy warto wyglądać i czuć się dobrze.

Czytaj całość...

Jaki kolor jesiennej kurtki?

Trzy kolorowe jesienne kurtki

Czerwona, zielona, a może po prostu szara albo czarna? Zakup kurtki naprawdę nie jest prosty. I to nie tylko, gdy mówimy o okryciu na zimę – już pozornie mało znacząca kurtka jesienna to wyzwanie!

Czytaj całość...

Jaka futrzana kurtka?

Brązowa futrzana kurtka

Dziewczyny i kobiety często marzną w swoich ortalionowych kurteczkach, a przecież alternatywa jest tak ładna i modna! To oczywiście futrzana kurtka – pozycja obowiązkowa już zapewne od najbliższego sezonu!

Czytaj całość...

Jaka kurtka snowbordowa?

Mężczyzna i kobieta ubrani w kurtki snowbordowe

Wiele osób szybko zniechęca się do sportów zimowych, ale nie zdają sobie sprawy, że być może ich niechęć jest spowodowana… nieodpowiednim ubiorem. Ogromne znaczenie ma tutaj na przykład kurtka snowbordowa.

Czytaj całość...

Dla kogo kurtka pilotka damska?

Czarna kurtka pilotka damska

Zwykłe kurtki są dla nudziar. Dziewczyny pewne siebie i świadome swojej kobiecości noszą różne inne okrycia – jak na przykład pilotkę. Kurtkę, która znowu podbiła modowy rynek i serca kobiet.

Czytaj całość...

Jaka wiosenna kurtka?

Kobieta ubrana w niebieską kurtka na wiosnę

Niestety, wielu kobietom wciąż zdarza się mieć jedną kurtkę na wiosnę już od kilku lat – bo przecież „to tylko przejściówka”. Warto to zmienić, ponieważ kobieta z klasą wygląda dobrze także wiosną, nawet przez te kilka tygodni.

Czytaj całość...

Do czego pasuje czerwona marynarka?

Markowe czerwone marynarki

Czerwień jest kusząca dla każdej kobiety. Sięgamy po nią z prawdziwą przyjemnością, nie tylko jeśli chodzi o sukienki, ale także przy wyborze marynarki. I słusznie, bo to świetny pomysł na ożywienie swojego wizerunku.

Czytaj całość...

Do czego nosić beżową marynarkę?

Trzy damskie beżowe marynarki

Beże są idealne. Kochamy je, bo pasują do wszystkiego i stanowią genialną bazę dla wielu ciekawych stylizacji. A same w sobie podkreślają delikatną, kobiecą urodę, co widać na przykładzie chociażby marynarki.

Czytaj całość...

Do czego nosić niebieską marynarkę?

Stylowe niebieskie marynarki

Czarny albo beżowy – oto najczęściej wybierane kolory marynarek. Szkoda, że tak rzadko sięgamy dla odmiany na przykład po kolor… niebieski. To jedna z najciekawszych barw, do której można dopasować sporo innych kolorów.

Czytaj całość...

Do czego brązowa marynarka?

Trzy damskie brązowe marynarki

Smutne brązy? Nic bardziej mylnego. To jeden z bardziej inspirujących i ciekawych kolorów, więc jeśli mamy na przykład brązową marynarkę, to zdecydowanie warto ją wykorzystywać. I nosić jak najczęściej!

Czytaj całość...

Jaki żakiet do szarej sukienki?

Damskie modne żakiety do szarej sukienki

Przez kilka ostatnich sezonów projektanci nam udowadniali, że szarości wcale nie są nudne! Z dobrym skutkiem – ten kolor jest teraz często noszony na sukienkach. A jeśli jeszcze nosząca umiejętnie dopasuje żakiet, to całość jest idealna i na pewno nie… nudna.

Czytaj całość...

Jaki żakiet do czerwonej sukienki?

Modne żakiety do czerwonej sukienki

„Lady in red” – już sam fakt, że kiedyś powstała taka piosenka, świadczy o tym, jaka jest potęga czerwonej sukni. Nic dziwnego, że po tę kreację niezmiennie często sięgają kobiety z całego świata.

Czytaj całość...

Jak nosić kamizelkę?

Cztery młodzieżowe kamizelki

Gwiazdy kochają kamizelki, więc noszą je niemalże do wszystkiego. Nie zawsze jest to dobry wybór, ale jedno jest pewne – czasem lepiej zaryzykować i czuć się choć trochę bardziej oryginalnie, niż reszta.

Czytaj całość...

Jaka kurtka na zimę?

Trzy damskie kurtki na zimę

Cienka, ale ładna czy gruba, ale dodająca kilogramów? Wybór kurtki na zimę nie jest łatwy, ale jeśli poświęcimy dłuższą chwilę na analizę swoich oczekiwań i przymierzymy więcej egzemplarzy, mamy spore szanse na znalezienie modelu idealnego.

Czytaj całość...

Jaki żakiet do czarnej sukienki?

Modne żakiety do czarnej sukienk

Wybór żakietu do czarnej sukienki wydaje się być czymś szalenie prostym. Jeśli jednak wpadniemy w zbyt dużą pewność siebie i przyjmiemy, że „wszystko pasuje”, to możemy łatwo wpaść w modową pułapkę.

Czytaj całość...

Jaka marynarka do czarnych spodni?

Cztery damskie marynarki pasujące do czarnych spodni

Czerń była, jest i będzie jednym z najbardziej kochanych przez kobiety kolory. Dlatego producenci czarnych spodni wiedzą doskonale, że zawsze mogą je produkować bez strat. Pytanie, czy wszystkie noszące je wiedzą, jak dobrać do nich np. marynarkę.

Czytaj całość...