Kategoria: Kurtki

Młodzieżowe kurtki na jesień

Kurtki, Odzież

Jaka kurtka na jesień?

Wiele z nas kurtkę na jesień traktuje jako coś, do czego nie trzeba przywiązywać uwagi, bo jest noszone krótko. To błąd, bo przecież przez te kilka miesięcy warto wyglądać i czuć się dobrze.

0

Trzy kolorowe jesienne kurtki

Kurtki, Odzież

Jaki kolor jesiennej kurtki?

Czerwona, zielona, a może po prostu szara albo czarna? Zakup kurtki naprawdę nie jest prosty. I to nie tylko, gdy mówimy o okryciu na zimę – już pozornie mało znacząca kurtka jesienna to wyzwanie!

0

Brązowa futrzana kurtka

Kurtki, Odzież

Jaka futrzana kurtka?

Dziewczyny i kobiety często marzną w swoich ortalionowych kurteczkach, a przecież alternatywa jest tak ładna i modna! To oczywiście futrzana kurtka – pozycja obowiązkowa już zapewne od najbliższego sezonu!

0

Mężczyzna i kobieta ubrani w kurtki snowbordowe

Kurtki, Odzież

Jaka kurtka snowbordowa?

Wiele osób szybko zniechęca się do sportów zimowych, ale nie zdają sobie sprawy, że być może ich niechęć jest spowodowana… nieodpowiednim ubiorem. Ogromne znaczenie ma tutaj na przykład kurtka snowbordowa.

0

Czarna kurtka pilotka damska

Kurtki, Odzież

Dla kogo kurtka pilotka damska?

Zwykłe kurtki są dla nudziar. Dziewczyny pewne siebie i świadome swojej kobiecości noszą różne inne okrycia – jak na przykład pilotkę. Kurtkę, która znowu podbiła modowy rynek i serca kobiet.

0

Czerwona kurtka bejsbolówka

Kurtki, Odzież

Dla kogo kurtka bejsbolówka?

Kurtka bejsbolówka to marzenie z dzieciństwa naszych rodziców i posmak „amerykańskiego snu”. Na szczęście, my nie musimy już o niej marzyć. Wystarczy pójść do sklepu.

0

Kobieta ubrana w niebieską kurtka na wiosnę

Kurtki, Odzież

Jaka wiosenna kurtka?

Niestety, wielu kobietom wciąż zdarza się mieć jedną kurtkę na wiosnę już od kilku lat – bo przecież „to tylko przejściówka”. Warto to zmienić, ponieważ kobieta z klasą wygląda dobrze także wiosną, nawet przez te kilka tygodni.

0

Markowe czerwone marynarki

Kurtki, Marynarka, Odzież

Do czego pasuje czerwona marynarka?

Czerwień jest kusząca dla każdej kobiety. Sięgamy po nią z prawdziwą przyjemnością, nie tylko jeśli chodzi o sukienki, ale także przy wyborze marynarki. I słusznie, bo to świetny pomysł na ożywienie swojego wizerunku.

0

Trzy damskie brązowe marynarki

Marynarka, Odzież

Do czego brązowa marynarka?

Smutne brązy? Nic bardziej mylnego. To jeden z bardziej inspirujących i ciekawych kolorów, więc jeśli mamy na przykład brązową marynarkę, to zdecydowanie warto ją wykorzystywać. I nosić jak najczęściej!

0

Damskie modne żakiety do szarej sukienki

Odzież, Żakiety

Jaki żakiet do szarej sukienki?

Przez kilka ostatnich sezonów projektanci nam udowadniali, że szarości wcale nie są nudne! Z dobrym skutkiem – ten kolor jest teraz często noszony na sukienkach. A jeśli jeszcze nosząca umiejętnie dopasuje żakiet, to całość jest idealna i na pewno nie… nudna.

0

Modne żakiety do czerwonej sukienki

Odzież, Żakiety

Jaki żakiet do czerwonej sukienki?

„Lady in red” – już sam fakt, że kiedyś powstała taka piosenka, świadczy o tym, jaka jest potęga czerwonej sukni. Nic dziwnego, że po tę kreację niezmiennie często sięgają kobiety z całego świata.

0

Cztery młodzieżowe kamizelki

Kamizelki, Kurtki, Odzież

Jak nosić kamizelkę?

Gwiazdy kochają kamizelki, więc noszą je niemalże do wszystkiego. Nie zawsze jest to dobry wybór, ale jedno jest pewne – czasem lepiej zaryzykować i czuć się choć trochę bardziej oryginalnie, niż reszta.

0

Stylowe marynarki do sukienki

Marynarka, Odzież

Jaka marynarka do sukienki?

Dobór marynarki do sukienki nie jest prostą sprawą, o czym wie każda kobieta. By stworzyć stylizację idealną, potrzeba czasem zmysłu intuicji, a czasem po prostu nieco odwagi.

0

Trzy damskie kurtki na zimę

Kurtki, Odzież

Jaka kurtka na zimę?

Cienka, ale ładna czy gruba, ale dodająca kilogramów? Wybór kurtki na zimę nie jest łatwy, ale jeśli poświęcimy dłuższą chwilę na analizę swoich oczekiwań i przymierzymy więcej egzemplarzy, mamy spore szanse na znalezienie modelu idealnego.

0

Top