blog modowy dla kobiet

Kategoria Marynarka

Do czego pasuje czerwona marynarka?

Markowe czerwone marynarki

Czerwień jest kusząca dla każdej kobiety. Sięgamy po nią z prawdziwą przyjemnością, nie tylko jeśli chodzi o sukienki, ale także przy wyborze marynarki. I słusznie, bo to świetny pomysł na ożywienie swojego wizerunku.

Czytaj całość...

Do czego nosić beżową marynarkę?

Trzy damskie beżowe marynarki

Beże są idealne. Kochamy je, bo pasują do wszystkiego i stanowią genialną bazę dla wielu ciekawych stylizacji. A same w sobie podkreślają delikatną, kobiecą urodę, co widać na przykładzie chociażby marynarki.

Czytaj całość...

Do czego nosić niebieską marynarkę?

Stylowe niebieskie marynarki

Czarny albo beżowy – oto najczęściej wybierane kolory marynarek. Szkoda, że tak rzadko sięgamy dla odmiany na przykład po kolor… niebieski. To jedna z najciekawszych barw, do której można dopasować sporo innych kolorów.

Czytaj całość...

Do czego brązowa marynarka?

Trzy damskie brązowe marynarki

Smutne brązy? Nic bardziej mylnego. To jeden z bardziej inspirujących i ciekawych kolorów, więc jeśli mamy na przykład brązową marynarkę, to zdecydowanie warto ją wykorzystywać. I nosić jak najczęściej!

Czytaj całość...

Jaka marynarka do czarnych spodni?

Cztery damskie marynarki pasujące do czarnych spodni

Czerń była, jest i będzie jednym z najbardziej kochanych przez kobiety kolory. Dlatego producenci czarnych spodni wiedzą doskonale, że zawsze mogą je produkować bez strat. Pytanie, czy wszystkie noszące je wiedzą, jak dobrać do nich np. marynarkę.

Czytaj całość...

Jak nosić marynarkę?

Cztery modne marynarki

„Coś na siebie zarzuć” – to często padająca rada, ale i duże niedomówienie. Tym czymś powinna być starannie dobrana marynarka, która podkreśli nasze walory, sylwetkę i przede wszystkim – styl.

Czytaj całość...