Kategoria: Marynarka

Markowe czerwone marynarki

Kurtki, Marynarka, Odzież

Do czego pasuje czerwona marynarka?

Czerwień jest kusząca dla każdej kobiety. Sięgamy po nią z prawdziwą przyjemnością, nie tylko jeśli chodzi o sukienki, ale także przy wyborze marynarki. I słusznie, bo to świetny pomysł na ożywienie swojego wizerunku.

0

Trzy damskie brązowe marynarki

Marynarka, Odzież

Do czego brązowa marynarka?

Smutne brązy? Nic bardziej mylnego. To jeden z bardziej inspirujących i ciekawych kolorów, więc jeśli mamy na przykład brązową marynarkę, to zdecydowanie warto ją wykorzystywać. I nosić jak najczęściej!

0

Stylowe marynarki do sukienki

Marynarka, Odzież

Jaka marynarka do sukienki?

Dobór marynarki do sukienki nie jest prostą sprawą, o czym wie każda kobieta. By stworzyć stylizację idealną, potrzeba czasem zmysłu intuicji, a czasem po prostu nieco odwagi.

0

Cztery damskie marynarki pasujące do czarnych spodni

Marynarka, Odzież

Jaka marynarka do czarnych spodni?

Czerń była, jest i będzie jednym z najbardziej kochanych przez kobiety kolory. Dlatego producenci czarnych spodni wiedzą doskonale, że zawsze mogą je produkować bez strat. Pytanie, czy wszystkie noszące je wiedzą, jak dobrać do nich np. marynarkę.

0

Cztery modne marynarki

Marynarka, Odzież

Jak nosić marynarkę?

„Coś na siebie zarzuć” – to często padająca rada, ale i duże niedomówienie. Tym czymś powinna być starannie dobrana marynarka, która podkreśli nasze walory, sylwetkę i przede wszystkim – styl.

0

Top