Kategoria: Płaszcze

Kolorowe damskie płaszcze na jesień

Odzież, Płaszcze

Jak wybrać płaszcz na jesień?

Płaszcze nie muszą być nudne! Co roku pojawiają się dziewczyny, które pokazują, że ubranie – w tym płaszcz, nie musi iść w zgodzie z ponurymi dniami jesieni. Warto do nich dołączyć.

0

Beżowy płaszcz do sukni wieczorowej

Odzież, Płaszcze

Jaki płaszcz do sukni wieczorowej?

Zaskakujące jest, że tak niewielką uwagę przykładamy do odpowiedniego płaszcza, gdy wybieramy się na wielką galę. Niektóre panie potrafią założyć nawet… pikowaną, ortalionową kurtkę do pięknej, długiej sukni! A przecież wystarczy prosty, elegancki płaszcz.

0

Odzież, Płaszcze

Jak wybrać zamszowy płaszcz?

Zamsz… na pewno na jego wspomnienie uśmiechają się nasze mamy. Ale i ty możesz wyglądać w nim świetnie. Plotki z wielkiego świata głoszą bowiem, ze zamsz ma wrócić do łask.

0

Trzy młodzieżowe różowe płaszcze

Odzież, Płaszcze

Jak wybrać różowy płaszcz?

Róż, róż… kiedyś kojarzony z małymi dziewczynkami, dzisiaj sięgają po niego nawet dojrzałe kobiety. Bądź wśród nich, bo to naprawdę świetny pomysł na podkreślenie swojej kobiecości.

0

Trzy damskie brązowe płaszcze

Odzież, Płaszcze

Jak wybrać brązowy płaszcz?

„Dziewczyny lubią brąz!” – oczywiście, nie tylko latem i nie tylko w kontekście opalenizny. Także płaszcze w tym kolorze rozchodzą się jak świeże bułeczki. Rumiane…i brązowe, oczywiście.

0

Trzy damskie białe płaszcze

Odzież, Płaszcze

Jak wybrać biały płaszcz?

Biel jest kuszącą pozycją w modowym słowniku. Jest czysta, cudownie elegancka i pełna świeżości. Ma niestety też swoje minusy – o czym łatwo można się przekonać, kupując biały płaszczyk.

0

Damskie długie czarne płaszcze

Odzież, Płaszcze

Jak wybrać czarny płaszcz?

Nieprzypadkowo na ulicach wszystkich miast każdego roku widzimy mnóstwo czarnych płaszczy. Trudno o bardziej uniwersalny i zwyczajnie ładny kolor na jesienne czy zimowe okrycie.

0

Trzy długie damskie płaszcze na zimę

Odzież, Płaszcze

Jak wybrać płaszcz na zimę?

Na dziesięć płaszczy podobno tylko trzy spełniają najważniejsze wymagania – czyli są ładne, mocne i ciepłe. Nic zatem dziwnego, że właściwy wybór wcale nie jest prosty.

0

Trzy długie jasne damskie trencze

Odzież, Płaszcze

Trencz – z nutą tajemniczości

Czy twierdzenie o istnieniu zawsze modnego płaszcza wywołuje na twojej twarzy uśmiech powątpiewania? Jeśli tak – widocznie nie masz jeszcze trenczu. A może po prostu leży zapomniany gdzieś na dnie szafy?

0

Damskie płaszcze na zimę

Odzież, Płaszcze

Jaki płaszcz na zimę?

Patrząc na zimowe płaszcze, można czasem odnieść wrażenie, że wszystkie wyglądają tak samo. Wystarczy jednak chwila skupienia, by odkryć, że różnią się i to bardzo.

0

Modne płaszcze dla niskiej osoby

Odzież, Płaszcze

Jaki płaszcz dla niskiej osoby?

Nie do wiary, jak bardzo odpowiedni model płaszcza może zdziałać cuda. Wyszczuplić, skrócić albo… właśnie dodać kilka centymetrów. Tak naprawdę za pomocą okrycia możemy zdziałać naprawdę wiele.

0

Top