Kategoria: Skarpety

Przezroczyste skarpetki

Odzież, Skarpety

Przezroczyste skarpetki

Moda jest nieustannie ewoluującym światem, w którym to, co było kiedyś uważane za przestarzałe, może nagle stać się najgorętszym trendem. Ostatnio na scenie mody pojawił się trend przezroczystych skarpetek,...

0

Trzy pary kolorowych skarpetek z palcami

Odzież, Skarpety

Jak nosić skarpetki z palcami?

Nie wszystko, co słodkie i urocze, jest też stylowe. Na przykład ze skarpetkami z paluszkami trzeba bardzo uważać. Na stopach bardzo dojrzałej kobiety będą wyglądać naprawdę… dziwnie.

0

Kobieta ubrana w kalosze ze skarpetkami

Odzież, Skarpety

Jakie skarpety do kaloszy?

Nie same kalosze zdobią człowieka, można by rzec. Dopiero kalosze i skarpety tworzą właściwe połączenie. Takie przymusowe zestawy to norma w świecie mody.

0

Bawełniane skarpety do spania

Odzież, Skarpety

Jakie skarpety do spania?

Większość ludzi uwielbia dotyk chłodnej kołdry na skórze stóp. Ale istnieją także urocze zmarźlaki, które nie zasną bez grubych skarpet. Trzeba przyznać, ze to trochę rozczulające.

0

Wygodne skarpetki do balerinek

Odzież, Skarpety

Jakie skarpetki do balerinek?

Rzadko kiedy o skarpetkach możemy powiedzieć, że potrafią zmienić stylizację. Ale wszystko się zmienia, gdy mówimy o skarpetkach do balerinek. One potrafią zrobić cuda!

0

Skarpety robione na drutach

Odzież, Skarpety

Jakie skarpetki na drutach?

Czasem patrzymy na różne zdjęcia i zazdrościmy komuś ciepłej, przytulnej atmosfery. A przecież wystarczy założyć chociażby grube skarpety robione na drutach, by poczuć się jak na stylowej fotografii.

0

Modne kolorowe skarpetki do vansów

Odzież, Skarpety

Jakie skarpetki do vansów?

Vansy i skarpetki za kostkę? Na ten widok płacze wiele modowych specjalistów. A przecież rozwiązanie tego problemu i wybranie prawidłowej kombinacji vansy plus skarpety jest niezwykle proste.

0

Ciemne damskie skarpety trekkingowe

Odzież, Skarpety

Jakie skarpety trekkingowe?

Golf, ale też t-shirt. Kurtka, ale i krótkie spodenki. Jeśli wyruszasz na górską wędrówkę, potrzebujesz doskonałego przygotowania. Co też oznacza, że nie możesz zapominać nawet o pozornie nieznaczących, odpowiednich skarpetkach.

0

Top