Kategoria: Spódnice

Trzy modne spódnice ołówkowe

Odzież, Spódnice

Jaka spódnica ołówkowa?

Ołówkowa spódnica jest spełnieniem marzeń każdej kobiety. Z jednej strony podkreśla kształty, dodaje elegancji, z drugiej – nie odkrywa zbyt wiele. Nic dziwnego, że w sekundę pokochało ją tysiące kobiet.

0

Cztery młodzieżowe spódnice mini

Odzież, Spódnice

Jaka spódnica mini?

Spódnica mini to klasyka wszystkich czasów. Czy warto ją mieć? Cóż, wystarczy wyobrazić sobie siebie jako 80-latkę mówiącą z żalem: „Och, a ja nigdy nie miałam mini!”

0

Cztery modne spódnice skórzane

Odzież, Spódnice

Jaka spódnica skórzana?

Jeszcze kilka lat temu skóra w modzie kojarzyła nam się z rękawiczkami i kurtkami. A dzisiaj? Cóż, skóra rządzi światem spódniczek i nie ma w tym niczego dziwnego.

0

Trzy damskie spódnice trapezowe

Odzież, Spódnice

Jaka spódnica trapezowa?

Spódniczka trapezowa dodaje z jednej strony uroku małej dziewczynki, z drugiej bez wątpienia świadczy o kobiecości noszącej. Może dlatego tak ją uwielbiamy?

0

Trzy modne spódnice plisowane

Odzież, Spódnice

Do czego pasuje spódnica plisowana?

Szokujące jest to, że plisowane spódniczki na tak wiele lat zniknęły z wybiegów i rynku. Na szczęście projektanci szybko uświadomili sobie swój błąd i znowu możemy cieszyć się urzekającymi plisami.

0

Trzy modne spódnice jeansowe

Odzież, Spódnice

Jaka spódnica jeansowa?

Dla młodych, dla starszych, grubszych i chudszych – jeans jest uniwersalną i ponadczasową tkaniną. Dlatego warto mieć kurtkę z tego materiału, ale też spodnie czy oczywiście spódnicę.

0

Różnokolorowe spódniczki mini

Odzież, Spódnice

Mini spódniczka, maksi efekt

Mini na tobie, maksi wrażenie zrobione na innych – to oczywiste. Ale, ale… jak każdy symbol kobiecości, tak i spódniczka mini wymaga pewnej dozy ostrożności. A nawet dłuższego zastanowienia się nad kilkoma kwestiami.

0

Długie, kolorowe spódnice ołówkowe

Odzież, Spódnice

Spódnica ołówkowa – tajna, kobieca broń

Jest trochę jak zaczarowany ołówek – niby skromna, a potrafi wyczarować coś niesamowitego. W tym przypadku, jeśli tylko dobrze ją dobierzesz, niezwykły będzie twój wygląd. Niektórzy mogą określić go nawet mianem „magiczny”.

0

Trzy spódnice dla gruszki

Odzież, Spódnice

Jaka spódnica dla gruszki?

W dobie kultu chudości szerokie biodra wydają się być wręcz przestępstwem. Czas odejść od tych dziwnych standardów. Kobiety obdarzone bogatymi kształtami muszą w końcu je naprawdę pokochać… i zacząć podkreślać zmysłowymi spódnicami.

0

Trzy spódnice dla puszystej

Odzież, Spódnice

Jaka spódnica dla puszystej?

Spódnice chce nosić każda kobieta. Nic przecież nie dodaje kobiecości właśnie tak, jak ten element ubioru. Problem pojawia się jednak wtedy, kiedy „kochanych krągłości” jest zdecydowanie za dużo. Czy oznacza to konieczność rezygnacji z ultrakobiecych stylizacji ze spódnicą w roli głównej?

0

Top