Jak wybrać parasol przeciwdeszczowy?

Reklama

Na deszczowe dni nic nie jest tak pomocne, jak uśmiech na twarzy… i dobry parasol. Jednak z zakupem tego drugiego możemy mieć nie lada problem. Jak wybrać i nosić dobry oraz modny parasol?

Czerwony parasol przeciwdeszczowy
  • Przede wszystkim musisz zastanowić się nad tym, jak długo ma Ci dany parasol służyć. Jeśli długo, to wybierz model dobrej jakości – zapłacisz za niego więcej, ale z pewnością będziesz zadowolona.
  • Do wyboru masz trzy rodzaje parasoli: manualny, półautomatyczny i w pełni automatyczny. Trudno stwierdzić, który z nich jest bardziej modny, choć z pewnością te ręczne stopniowo wracają do łask, podobnie jak cały styl retro. Z drugiej strony, jeśli chcesz trzymać parasolkę w torebce, to wybierz automatyczny.
  • Jeśli kupujesz prezent dla mężczyzny, to zdecyduj się na klasyczny czarny parasol. Z kolei sobie sprezentuj zupełnie inny model – pasujący do twojego stylu. Przebieraj w kolorach i wzorach, przejrzyj swoje płaszcze albo… kup sobie dwie parasolki.
  • Pamiętaj, że twoja parasolka nie tylko chroni cię przed deszczem, ale jest dodatkiem do twojej stylizacji. Powinna być zatem dodatkiem starannie dobranym.

Nudna, czarna parasolka dla stylowej kobiety? Zapomnij o tym pomyśle i wybierz coś zdecydowanie ciekawszego.