Jak wybrać pasek z ćwiekami?

Reklama

Paski z ćwiekami były, są i będą modne. To wartościowe i nieco szalone uzupełnienie nudnej stylizacji, ale… nie dla każdego. Kto może się na niego zdecydować, jak go wybrać i nosić?

Czerwony pasek z ćwiekami
  • Pasek z ćwiekami pasuje młodszym paniom. Starszym raczej już nie, poza tym często nie mają one właściwej odwagi, by czuć się w nim swobodnie. Z kolei figura nie jest tu istotna – niezależnie od twojej wagi, możesz założyć pasek z ćwiekami.
  • Wybierając taki pasek, pamiętaj, by zdecydować się na model o wysokiej jakości. Tandetny, lekki pasek z plastikowymi ćwiekami to ostatnie, co kiedykolwiek powinnaś mieć na sobie.
  • Kolor paska nie ma większego znaczenia, choć oczywiście najbardziej uniwersalny jest czarny. Grubość paska i wielkość ćwieków zależą od twoich osobistych preferencji.
  • Taki pasek możesz nosić do wielu stylizacji. Nie ma problemu, aby przełamać nim grzeczną, pastelową sukienkę albo po prostu założyć do koszulki na ramiączkach i jeansów. Im bardziej wyraźny pasek, tym lepszy efekt osiągniesz.

Nie bój się, że pasek stworzy zbyt „ciężkie” wrażenie. Jeśli to jedyne ćwieki w stylizacji (a tak powinno być) to na pewno nie osiągniesz takiego efektu.