Jaki pasek do zegarka?

Reklama

Wybór paska do zegarka wydaje się banalną i niewiele znaczącą sprawą, ale w istocie tak nie jest. Zwłaszcza w modzie damskiej pasek może zmienić wiele, stać się super dodatkiem, który nada ton całej stylizacji. Co zatem wybrać?

Damskie paski do zegarka
  • Jeśli zwykle ubierasz się bardzo elegancko, to postaw na pasek – bransoletę. Warto tutaj jednak podkreślić, że im bardziej elegancki jest twój strój, tym cieńszą bransoletkę powinnaś wybrać.
  • Jeśli lubisz nieco bardziej luźny styl, a przy tym podążasz za modą i często zmieniasz kolory i style, kup sobie kilka kolorowych pasków albo – jeśli tylko cię na to stać, kilka zegarków.
  • Dla entuzjastek ekstrawaganckiego stylu idealny będzie pasek, który wyróżni cię z tłumu – może zawierać oryginalne dodatki typu kamienie czy przypominać bransoletkę z modnymi zawieszkami.
  • Pamiętaj, że nie musisz wybierać między skórzanym paskiem a bransoletą. Moda damska daje znacznie szersze pole do popisu!

Jednym z największych modowych „hitów” jest pasek z cienkich kawałków nieobrobionej skóry. Musisz spróbować właśnie takiego rozwiązania.