Pierścionek koktajlowy – „proszę pozwolić ucałować dłoń, madame!”

Pierścionek koktajlowy – „proszę pozwolić ucałować dłoń, madame!”

W naszym regionie pierścionki koktajlowe nie zrobiły jeszcze furory – nosimy raczej jeden, dwa pierścionki przez wiele lat. Na szczęście, stopniowo ulega to wspaniałej i bynajmniej dyskretnej przemianie.

Duże ozdobne pierścionki koktajlowe

Reklama

Na szczęście, ponieważ noszenie pierścionków koktajlowych, czyli tych przeznaczonych na konkretne okazje (czytaj: bale) to ciekawy sposób na urozmaicenie kreacji.

Cechy

Pierścionek koktajlowy to przede wszystkim pierścionek z dużym kamieniem. Co bardzo ważne – wcale nie musi być on prawdziwy!

Piękne kolorowe pierścionki koktajlowe

Sztuczne „błyskotki” świetnie się prezentują, a ich niska cena umożliwia dobranie takiego dodatku do każdej kreacji.

Jak go wybrać?

Jeśli jeszcze nie posiadasz pierścionka koktajlowego, może właśnie zaczęłaś się zastanawiać, dlaczego. To dobry początek, by wybrać się na zakupy – zwłaszcza, gdy w najbliższej przyszłości czeka cię jakaś impreza.

Modne, srebrne pierścionki koktajlowe

Kiedy będziesz już wybierała swój pierścionek, musisz pamiętać o trzech zasadach:

  • Pierścionek ma być naprawdę spory – oczywiście pod względem wielkości kamienia. Nie wybieraj tych, które są delikatne i właściwie niewidoczne. Cały urok pierścionka koktajlowego polega na tym, że ma być on widoczny dla wszystkich.
  • Naprawdę, nie krępuj się przed kupieniem sztucznej biżuterii. Tak naprawdę 99% kobiet nie ma tutaj wyboru – przecież za oryginalny diament wielkości, której szukasz, zapłaciłabyś miliony dolarów. To oczywiście znaczy, że większość kobiet pierścionki ze sztucznymi kamieniami.
  • Jeśli masz do wyboru dwa pierścionki i wahasz się z wyborem, wybierz ten, który jest bardziej ostentacyjny. Przecież o to właśnie chodzi.

Znane marki

Znani projektanci nie przegapili pierścionków koktajlowych. Jeśli więc szukasz czegoś absolutnie wyjątkowego, koniecznie dowiedz się, u kogo możesz szukać takich dodatków.

Klasyczne

  • Victoire de Castellane – zapamiętaj nazwisko tej projektantki, bo to właśnie ona ma wyjątkowy zmysł artystyczny i pokazuje go, tworząc pierścionki koktajlowe dla Christiana Diora.
  • H. Stern – tutaj znajdziesz kompromisowe rozwiązania, jeśli sztuczne kamienie cię drażnią. U H. Stern znajdziesz pierścionki koktajlowe z kamieni półszlachetnych.
  • Stephen Dweck – zajrzyj do niego, jeżeli pragniesz pierścionka wyjątkowego, jedynego nas całym świecie i inspirowanego naturą.
  • David Webb – to nazwisko znane raczej bardzo zamożnym paniom – miłośniczkom pierścionków. Wszystkie egzemplarze wykonane są z prawdziwych kamieni.

Nowoczesne

  • Loree Rodkin – jeśli szukasz największego pierścionka, jaki tylko umiesz sobie wyobrazić – udaj się właśnie do sklepu tego projektanta.
  • Chrome Hearts – szyk, duży rozmiar i gotyckie motywy.

Pierścionek koktajlowy jest współczesnym odpowiednikiem korony – jeśli chcesz zostać królową balu, koniecznie go załóż.

Oceń artykuł

Pierścionek koktajlowy – „proszę pozwolić ucałować dłoń, madame!” 0/5 (0 głosy)

Reklama

Powiązane artykuły

Najnowsze artykuły

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top