Jaki pierścionek zaręczynowy?

Jaki pierścionek zaręczynowy?

Pierścionek zaręczynowy to jeden z najważniejszych prezentów w życiu każdej kobiety. Jeśli więc właśnie masz zamiar jeden taki sprezentować swojej wybrance, koniecznie dowiedz się, jaki model wybrać.

Dwa złote pierścionki zaręczynowe

Reklama

  • Przede wszystkim – uzależnij swój wybór od gustu przyszłej małżonki. Przyglądnij się ukradkiem biżuterii, którą nosi – czy lubi duże kamienie i oryginalne kształty, czy może jednak zdecydowanie woli klasykę.
  • Jeśli nie masz pojęcia, jaki rodzaj pierścionka spodoba się twojej narzeczonej, zdecyduj się na najbardziej klasyczny model. Innymi słowy, to ten z jednym, małym brylantem.
  • Pierścionek zaręczynowy powinien zawierać prawdziwy kamień, czyli chociaż drobny brylant. Oczywiście jeśli nie stać cię na taki pierścionek, to możesz kupić ten z cyrkoniami. Ale jeżeli wiesz, że twoja przyszła narzeczona oczekuje brylantów, to może lepiej… uzbierać większą kwotę?
  • Pierścionek zaręczynowy powinien być raczej klasyczny – w kolorze żółtego złota. Jeśli jednak wiesz, że ona go nie cierpi, to wybierz inny.

Nigdy nie kupuj pierścionka zaręczynowego, jeśli nie masz choć odrobiny pewności, że on się jej spodoba. Już lepiej poproś o pomoc jej przyjaciółkę.

Reklama

Powiązane artykuły

Najnowsze artykuły

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top