Sportowe piżamy z krótkim rękawem

Reklama

Zdecydowanie warto włożyć sporo wysiłku w to, aby piżama była atrakcyjna. Od tego zależy nie tylko nasz wizerunek, ale i klasa.

Cechy

Piżama to ubiór służący do spania. Składa się z koszulki oraz spodni i obie te części mogą być zarówno w wersji z krótkimi, jak i długimi rękawami/nogawkami.

Markowa damska piżama nocna

Niektórzy traktują piżamę na równi z koszulką nocną, to jednak błąd – są to bowiem dwa zupełnie inne rodzaje stroju.

Czy jest modna?

To pytanie, które pada niezwykle rzadko. Wiele kobiet nie zastanawia się nad tym, czy piżama jest modna, czy tez nie, a jeśli nawet, to jakie modele aktualnie są na czasie. Skupiamy się na tym, aby piżama była przede wszystkim wygodna – to oczywiście nic złego, pod warunkiem, że nie poprzestajemy na spranej koszulce z liceum oraz dziesięcioletnich, zbyt krótkich spodniach.

Trzy błękitne piżamy z długim rękawem

Warto więc przejrzeć swoją szafę i zrobić w niej mały remanent – jeśli któryś z egzemplarzy twojej piżamy wygląda na znoszony, bez żalu wyrzuć go i zastąp nowym.

Jak wybrać piżamę?

  • Jeżeli zależy ci na tym, aby prezentować się niezwykle kobieco, postaw na model wykonany z satyny. Nie musisz obawiać się, że jest on niewygodny – gładka tkanina daje wrażenie dużego komfortu.
  • Przed zakupem zastanów się, jaki model podoba ci się bardziej – czy ten zapinany na guziki, czy może wkładany przez głowę. Oba są bardzo wygodne, choć ten pierwszy często lepiej się prezentuje.
  • Jeśli jesteś dojrzałą kobietą, zapomnij o piżamach w kotki, pieski i kokardki. Taki zestaw wygląda dobrze na piętnastolatkach, ale nie na trzydziestopięcioletnich kobietach. Wybór odpowiedniego wzoru stanowi o twojej klasie. Oczywiście nie oznacza to, że natychmiast musisz założyć jedwabie, wystarczy delikatna koronka doszyta do bawełny i stonowany kolor.
  • Piżamy również bywają mniej lub bardziej modne, jeśli chodzi o kolor. Zdecydowanie mniej „na czasie” są teraz kolory bardzo żywe, zwłaszcza „neonowe”. Zamiast nich zdecyduj się na szalenie modny kolor pudrowego różu, brązy i delikatny motyw kwiatowy. Zawsze modna jest również klasyczna kratka.
  • Pamiętaj, by do swojej piżamy dobrać kolor szlafroka – uzupełniające się barwy będą tworzyły harmonijny i bardzo atrakcyjny zestaw na wieczór.

Uważasz, że piżama jest nieistotna dla atrakcyjnej kobiety? Nic bardziej mylnego. Atrakcyjność bierze się z przeświadczenia, że jesteś wiele warta. A czy taka kobieta naprawdę powinna chodzić w spłowiałej i wyciągniętej koszulce z Myszką Miki?

Oceń artykuł

Piżama – czyli pokaz klasy dla samej siebie 0 (0)