Jak wybrać rajstopy modelujące?

Reklama

Noszenie rajstop tylko z powodu zimna? Nie… już dawno wiemy, że ten dodatek może mieć znacznie więcej funkcji, niż tylko grzanie naszych nóg. Nie każda kobieta zdaje sobie jednak sprawę, że dobre rajstopy mogą świetnie wymodelować sylwetkę. Jakie to rajstopy?

Ciemne rajstopy modelujące
  • Opinające nogi – są to specjalne rajstopy, które uciskają nogę bardziej na dole, a w mniejszym stopniu – w górnych okolicach. Dzięki temu nie tylko nosząca czuje większy komfort, ale też ma szansę optycznie wysmuklić nogi.
  • Ze wstawką, czyli spłaszczające brzuch. To jeden ze najwspanialszych wynalazków odzieżowych! Takie rajstopy mają specjalną, usztywnioną wstawkę w okolicach brzucha. Ten mały dodatek sprawia, że brzuch staje się spłaszczony, a ty pewniejsza siebie w każdej spódnicy czy sukience.
  • Biodra do poprawki. Kolejne rajstopy warte uwagi to te, które modelują biodra. Jest to możliwe dzięki wzmocnieniu części majtkowej. Jak twierdzą producenci, noszenie takich właśnie rajstop umożliwia natychmiastowe „zrzucenie” nawet jednego rozmiaru w okolicach bioder.
  • Modelujące pośladki – a to dzięki specjalnym wstawkom we właściwych miejscach. Jest to jeden z najbardziej popularnych modeli, ponieważ właściwie każda kobieta marzy o tym, aby mieć nieco uniesioną pupę.

Jeśli jesteś w ciąży, także zadbaj o właściwy model rajstop. Specjalny klin, który zamontowany jest w rajstopach dla przyszłych mam zapewnia komfort przez dziewięć miesięcy.