Jakie rękawiczki na zimę?

Reklama

Rękawiczki to jeden z najważniejszych dodatków do kobiecego stroju. Masz już jakąś parę na zimę? Jeśli nie, koniecznie musisz to nadrobić. Zanim jednak wyruszysz na zakupy, zapoznaj się z moimi wskazówkami.

Ciepłe damskie rękawiczki zimowe
  • Masz duże poczucie humoru, jesteś młoda i do mody podchodzisz z dystansem? Wybierz grube, wełniane rękawice ze śmieszną buźką albo nawet całą maskotką przy mankietach.
  • Jeżeli zdecydowanie wolisz klasykę i kobiecość w pełnym wydaniu, postaw albo na skórzane rękawiczki albo na te z eleganckiej tkaniny z efektownymi przeszyciami.
  • Elegancji i stylu zawsze dodają też rękawiczki z puszkiem/futerkiem. Oczywiście musi on znajdować się na mankiecie i… nigdzie indziej już w stylizacji.
  • Szukasz czegoś ciepłego, ale stylowego? Lubisz styl hipsterski? Wybierz rękawiczki wełniane, z grubym splotem. Koniecznie z jednym tylko palcem.

Wejdź w świąteczny klimat poprzez wybranie rękawiczek z odpowiednim wzorem, nawiązującym do świąt. Reniferek na jasnych rękawiczkach i biała kurtka z puszkiem? To jest to!