Jak nosić słomkowy kapelusz?

Reklama

Jest wciąż szalenie modny i pasuje każdej z nas – niezależnie od wieku czy figury. Słomkowy kapelusz jest jednym z najbardziej uniwersalnych dodatków, który jednocześnie tworzy niepowtarzalny efekt. Dowiedz się, jak go wybrać i nosić.

  • Wybierając słomkowy kapelusz, skup się nad tym, gdzie będziesz go zakładać. Jeśli głównie do swoich codziennych, letnich stylizacji, to wybierz raczej model z małym rondem. Jest to jeden z najbardziej popularnych obecnie typów kapeluszy słomkowych.
  • Na plażę możesz „poszaleć” i wybrać kapelusz z wielkim, cieniutkim rondem. W drodze wyjątku możesz założyć go też do codziennej stylizacji, chociaż nie będzie on pasował tak, jak ten z małym rondem.
  • Kapelusz słomkowy możesz nosić tak naprawdę do wszystkiego, z wyjątkiem oficjalnych zestawów ubrań czy sukienek wieczorowych. Połącz taki dodatek z jeansami, spodniami lnianymi albo tymi w kwiatki.
  • Taki rodzaj dodatku świetnie pasuje do wszelkiego rodzaju sukienek w kwiatki, super prezentuje się oczywiście także z długimi spódnicami. Im luźniejszy i bardziej kobiecy styl, tym lepiej.

Dla urozmaicenia swojej stylizacji z kapeluszem słomkowym w roli głównej, możesz założyć go do męskiej kamizelki albo szelek i białej koszuli – to prawdziwy hit mody.