Jak nosić lniane spodnie?

Reklama

Ach, len… piękna, ale i niezwykle wymagająca tkanina. Mimo swoich wad, ma wielu zwolenników – nie jest to zaskakujące z uwagi na przeważające korzyści. Dowiedz się, jak właściwie łączyć lniane spodnie z innymi ubraniami.

Damskie spodnie lniane
  • Aby osiągnąć bardzo naturalny efekt, postaw na jasną, delikatną stylizację. Może być to na przykład zestaw z kremowymi spodniami z lnu oraz brązową bluzeczką. Do tego idealnie pasuje biżuteria z elementami drewna!
  • Zawsze świetnie prezentują się białe spodnie z tego materiału. Właściwie cokolwiek do nich założysz, będziesz wyglądała świetnie. Pamiętaj jednak, ze len „lubi” prześwitywać. Zanim wyjdziesz z domu, upewnij się, że nie widać twojej bielizny.
  • Lniane spodnie to nie tylko beż i biel! Równie dobrze możesz założyć takie w kolorze zielonym, czerwonym czy nawet niebieskim. Pamiętaj jednak, że to naturalna tkanina i nie pasują do niej np. cekiny.

Lniane spodnie mogą być noszone do pracy, na rodzinny obiad czy spotkanie z przyjaciółmi. Ale na imprezę wybierz coś innego.