Dla kogo spodnie o męskim kroju?

Dla kogo spodnie o męskim kroju?

Spodnie z prostymi nogawkami to po prostu te, które mają dość proste, szerokie nogawki. Jeśli szukasz wskazówki w sklepie, to po prostu szukaj spodni z metką „straight”, czyli „proste”. Takie spodnie mogą być nieco wyższe z tyłu i niższe w okolicach brzucha. Komu pasują i jak je nosić?

Trzy pary spodni o męskim kroju

Reklama

 • Jeżeli jesteś posiadaczką kobiecych krągłości, czyli masz krągłe pośladki, uda i biodra, to jest to model stworzony dla ciebie. Możesz go nosić niemal na okrągło, bo na pewno będziesz się w nich dobrze prezentować.
 • Unikaj takich spodni, jeżeli przez wzgląd na swoją figurę możesz nazwać się „chłopczycą”. Innymi słowy, panie o wąskich biodrach i męskich kształtach będą wyglądały w takim modelu… zbyt męsko. A w modzie damskiej wyważenie jest bardzo ważne.
 • Do takiego kroju spodni będą pasowały wszystkie bluzki i bluzeczki, które są dopasowane, blisko ciała. Jeśli masz ochotę, możesz założyć też obcisłą górę – na pewno będzie to wyglądało w porządku.
 • Nie noś takich spodni z szerokimi swetrami i luźnymi technikami. Jeśli zależy Ci na takiej górze, to załóż rurki.
  • Choć takie spodnie zapożyczone są z męskiej szafy, to uszyte są tak, aby pasowały kobietom. Od razu skreśl zatem pomysł pożyczenia takiego modelu od swojego chłopaka.

   Oceń artykuł

   Dla kogo spodnie o męskim kroju? 0/5 (0 głosy)

Reklama

Powiązane artykuły

Najnowsze artykuły

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top