Jaką wybrać sukienkę na Sylwestra?

Reklama

Sylwester to okazja, która aż prosi się o zakupienie stosownej kreacji. Pozwól sobie zatem na ten ostatni w roku ekstra wydatek i wybierz taką suknię, w której z radością przywitasz Nowy Rok. Najpierw jednak zapoznaj się z moimi wskazówkami.

Piękne długie sukienki na sylwestra
  • Pamiętaj, że pożegnanie starego roku to okazja, na którą możesz pokazać się z nieco bardziej odważnej strony. Nie bój się koronek albo przezroczystości.
  • Na taką okazję pasują bardzo wieczorowe kreacje. Odpadają zatem lekkie sukienki w kwiaty i bawełniane tkaniny. Musi być elegancko!

Długie balowe sukienki na sylwestra

  • Zastanów się nad zakupem sukienki do ziemi – jest nie tylko niezwykle elegancka, ale i trochę cieplejsza. A ma to szczególne znaczenie podczas wychodzenia na dwór o północy!
  • Sylwester to idealny moment na szczyptę ekstrawagancji. Stwórz sobie stylizację pełną klasy, wzorując się na ikonach mody. Czy próbowałaś już skopiować styl Audrey Hepburn?

Uwaga – pamiętaj, że odwaga nie równa się brakowi klasy. Unikaj jednoznaczności i stosuj się do zasady: odważna góra – skromny dół (i odwrotnie)!