Jakie sukienki z lnu?

Jakie sukienki z lnu?

Len wraca do łask i jest coraz bardziej modny. Owszem, ma swoje ograniczenia i wady, ale to nadal wspaniała tkanina. Jak zatem wybrać sukienkę, jeśli chcemy, by była właśnie lniana?

Sukienki z lnu - białe i czerwone

Reklama

  • Len występuje w różnych kolorach. Jednak najpopularniejszy i najbardziej elegancki jest ten o naturalnej, popielato – beżowej barwie. Jeśli szukasz zatem czegoś nawiązującego do natury, postaw właśnie na ten kolor.
  • Na swobodne wyjścia codzienne najlepsza będzie lekka, lniana sukienka, która wiązana jest w pasie. Możesz wybrać tę z dużą ilością kieszeni i kołnierzykiem – dodasz stylizacji lekkości i niezobowiązującego charakteru.
  • Lniana sukienka nadaje się też na większe wyjścia. Wtedy jednak postaw np. na tę, która została zafarbowana na czerwono.
  • Latem największą popularnością cieszą się białe, lniane sukienki. Nie bez powodu – to super przewiewna tkanina, dzięki której skóra oddycha.

Pamiętaj, że do lnianej sukienki raczej nie pasują błyskotki. Dobierz do niej dodatki nawiązujące do natury. Kolory ziemi zawsze są tu w cenie.

Oceń artykuł

Jakie sukienki z lnu? 0/5 (0 głosy)

Reklama

Powiązane artykuły

Najnowsze artykuły

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top