Reklama

Jeśli chcesz mieć pewność, że nigdy nie doświadczysz upokarzającej sytuacji, gdy plastikowa torebka pęka i wszystkie twoje zakupy lądują na podłodze – kup sobie torbę L.L. Bean. Przy okazji będziesz prezentowała się niezwykle gustownie.

Cechy

Torba na zakupy L. L. Bean to bardzo duży i prosty model – właściwie torba ta składa się jedynie z dużego worka i uszu. Jednak to nie za wygląd ta torba kochana jest najbardziej, ale za niezwykłą wytrzymałość. Model ten został wyprodukowany do noszenia drewna, więc musiał być naprawdę mocny – i taki jest w rzeczywistości. Torby te występują w czterech rozmiarach i w różnych kolorach. Istnieje również możliwość zamówienia sobie takiej torby z własnym nazwiskiem.

Czy jest modna?

Trudno mówić o bardziej lub mnie modnej torbie na zakupy – marki nie są tutaj specjalnie ważne. Modne jest za to z pewnością dbanie o środowisko – możesz więc wybrać torbę innej firmy, wiklinowy koszyk albo torbę L. L. Bean. I tylko ta ostatnia da ci najwyższy komfort noszenia zakupów.

Jak ją wybrać?

  • Przede wszystkim, kup więcej, niż jedną. Takie torby przydadzą ci się bowiem na zakupy, na plażę czy w końcu – do pochowania niektórych ubrań czy pościeli. Możesz w niej schować, co tylko chcesz – na pewno znajdziesz jakieś zastosowanie.
  • Koniecznie zdecyduj się chociaż na jedną torbę ze swoim imieniem lub inicjałami. To budzi zazdrość!
  • Jeśli masz więcej gotówki, wybierz wersję z najwyższej półki – z dodatkiem skóry, chroniącymi spód kołeczkami oraz zamszową wyściółką.
  • Kolory torby dobierz tak, by pasowały one do twoich najchętniej wybieranych zestawów ubrań. Możesz też zdecydować się na klasykę i najbardziej popularny kolor beżowy.

Ważna wskazówka – pamiętaj, że to jest torba na zakupy. Nawet jej ekskluzywna wersja nie nadaje się jako „dodatek” do stylizacji.

Nie daj sobie wmówić, że na zakupy możesz pójść „byle jak” – nigdy! Elegancka kobieta prezentuje klasę, kiedy jest na balu i kiedy sprząta piwnicę. Oraz – oczywiście, kiedy kupuje jajka i mleko.

Oceń artykuł

Torba na zakupy L.L.Bean – elegancka prostota 0 (0)